İlk defa bir kızla konuştum

Yaş 21 yazıyor. Umarım yanlış yazmışsındır. Bu arada niye herkes yaşını yanlış yazıyor burada? Birde söylüyorlar çoğu zaman ama moderatör birşey yapmıyor. Demekki serbest sallamak. O zaman bende 20 yaşındayım. :)

Ne linçlemişsiniz çocuğu, görende buradaki herkesidan bilzerian, tom hardy falan sanacak. 😂

Hikaye gerçekse, yapıştır.

Hocam nebilim herkes dalga geçmiş heyecanımı paylaştım 4 yıldır sosyal fobi var zaten.

Peki bu bilgi gerçek hayatta ne işimize yarayacak? Doğulu olunca ne oluyor hani.

Sana ne belki doğu tarafindan hoslaniyom sana ne.

Arkadaşlar bugün otobüste ilk defa bir kız geldi yanıma kızda doğulu muhabbet falan ettik işte ben utangaç utangaç dinledim kızın yüzünü bile unuttum arada konuştum işte fakat devamı gelmedi güzel bir tecrübe oldu. Kızla zaten yaşıtız falan biraz da trol sanmadım değil ne yapabilirim arkadaşlar kız giderken görüşürüz bile demedi bilmiyorum bir daha gördüğümde devam ettireyim mi? İnanın bu işleri hiç anlamıyorum Instagram'da almadım zaten heyecanda yaptım. Bir öneri vs var mı?
Yaş 14'se normal konu.

Arkadaşlar bugün otobüste ilk defa bir kız geldi yanıma kızda doğulu muhabbet falan ettik işte ben utangaç utangaç dinledim kızın yüzünü bile unuttum arada konuştum işte fakat devamı gelmedi güzel bir tecrübe oldu. Kızla zaten yaşıtız falan biraz da trol sanmadım değil ne yapabilirim arkadaşlar kız giderken görüşürüz bile demedi bilmiyorum bir daha gördüğümde devam ettireyim mi? İnanın bu işleri hiç anlamıyorum Instagram'da almadım zaten heyecanda yaptım. Bir öneri vs var mı?

Öyle kızlardan hayır gelmez ve emin ol başına iş açarsın.

Geri
Yukarı