Bir kızla nasıl ilk defa nasıl konuşurum?

Makaleler
1
Merhabalar, bu kategoriye konu açacağımı pek düşünmezdim. Zamanında ben de karşıydım bu konulara. Öncelikle ben LoL oynuyordum eskiden ve bir süre önce bıraktım oynamayı. Artık asosyallikten çıkmaya başladım ve ilk defa bir kızla iletişime geçiyorum. Yeni bir okula geçtim, 2 haftadır bir kızla konuşuyorum. Birlikte yürürüz, birlikte yemek yeriz ve birlikte eve gideriz. Ben bu kızdan hoşlanmaya başladım ki bu kızın benden hoşlandığını düşünüyorum. Biraz tam emin değilim, ben bu kızla nasıl biraz daha samimi olabilirim? Kız hayır diyebilir, bu normal bir şey, bunun farkındayım. Kızın boyu benden biraz daha kısa. Ben 1.70 boyunda, 65 kiloyum. Kickboxla uğraşıyorum. Biraz fiziğim var.

Son düzenleyen: Moderatör:
@BitikBirİnsanEvladı, seni gayet iyi anlıyorum ama kızdan hoşlanıyorsan da açıkçası arkadaş kalmanı ben önermiyorum. Sevdiğin kızla arkadaş kalmak emin ol canını çok yakar, çok deneyimledim. İnsan sevdiği kızla arkadaş olarak kalamaz abi, gerçekten kalamaz.

@BitikBirİnsanEvladı, seni gayet iyi anlıyorum ama kızdan hoşlanıyorsan da açıkçası arkadaş kalmanı ben önermiyorum. Sevdiğin kızla arkadaş kalmak emin ol canını çok yakar, çok deneyimledim. İnsan sevdiği kızla arkadaş olarak kalamaz abi, gerçekten kalamaz.

Şöyle yapsam 1 ayı tamamlayıp açılsam?

@BitikBirİnsanEvladı, kız sana karşı ne kadar yakın? Bunu biraz daha açabilir misin?

Telefon numarasını verdi birlikte yemek yiyip birlikte eve gidiyoruz kızın sınıfta 1 tane arkadaşı var zaten diğer erkeklerden nefret ediyor hep bir kavga içerisinde öyle olunca da bende müdahale ediyorum. Derste ara sıra sohbet ediyoruz bugün. Bugün başka okula gidebilirim dedim gitme dedi.

Geri
Yukarı