Bir kızla nasıl ilk defa nasıl konuşurum?

Benim de düzgün bir ilişkim olsun istiyorum ama nasıl yaparım bilmiyorum daha önce bir kız ile arkadaş bile olmadım ki bu işler çok karışık ömür boyu utanç içinde yaşamaktan da korkuyorum.
Kanka erkeklerle tanışırken ne kadar rahatsan kızlarla tanışırken de o kadar rahat ol. Arkadaşça davran, bokunu çıkarmadan, devamı gelir. Acele etme, çok takma relax ol.

Kanka erkeklerle tanışırken ne kadar rahatsan kızlarla tanışırken de o kadar rahat ol. Arkadaşça davran, bokunu çıkarmadan, devamı gelir. Acele etme, çok takma relax ol.

Ya ama bir tuhaf varlıklar cidden geçen gün birinin gözlükleri şu Harry Potter çerçevesiyle aynıydı "çok güzelmiş nereden aldın bende çok istiyorum almayı bir türlü bulamadım" dedim güldü gitti.

Ben böyle durumlarda sevgimi hissettiriyorum. Bir şey demeye gerek kalmıyor. Vakit geçiriyoruz diyorsun. Verdiğin değeri, sevgiyi hissettirebilirsin bakışlarınla veya hareketlerinle. Önemsediğini gösterebilirsin. Kız hiç ilgi göstermiyorsa yapacak bir şey yok söyle gitsin. Ama güzelce söyle, böyle böyle bir durum var yanlış anlama diyerek anlatabilirsin.

Ben böyle durumlarda sevgimi hissettiriyorum. Bir şey demeye gerek kalmıyor. Vakit geçiriyoruz diyorsun. Verdiğin değeri, sevgiyi hissettirebilirsin bakışlarınla veya hareketlerinle. Önemsediğini gösterebilirsin. Kız hiç ilgi göstermiyorsa yapacak bir şey yok söyle gitsin. Ama güzelce söyle, böyle böyle bir durum var yanlış anlama diyerek anlatabilirsin.

Bir kız bulabilsem eyvallah denerim ama yok.

@BitikBirİnsanEvladı, seni gayet iyi anlıyorum ama kızdan hoşlanıyorsan da açıkçası arkadaş kalmanı ben önermiyorum. Sevdiğin kızla arkadaş kalmak emin ol canını çok yakar, çok deneyimledim. İnsan sevdiği kızla arkadaş olarak kalamaz abi, gerçekten kalamaz.
Abla orası belli olmuyor ya. Belki gün gelir "iyi ki arkadaş olmuşum" diye dua eder he?

Geri
Yukarı