Bir kızla nasıl ilk defa nasıl konuşurum?

@BitikBirİnsanEvladı, işte sana karşı iyi davranmasıyla sevip sevmediğini bilemeyiz ki belki arkadaşı olmadığı için seninle de konuşuyor olabilir. Bunları tam olarak bilemem, kızı belirli bir süre senin gözetlemen lazım.

@BitikBirİnsanEvladı, sen at etiket. Ben en kısa süre içerisinde gelirim, yazacağın yazıyı bekliyor olacağım.

Tamamdır.
@BitikBirİnsanEvladı hocam bugün kızın en yakın arkadaşıyla konuştum o öyle bir şey düşünmüyor şu anda falan dedi eğer hoşlanıyorsan. Biraz üzüldüm ama yine de şansımı deneyeceğim.
Sizce ne yapmalıyım?
Tamamdır.
@BitikBirİnsanEvladı hocam bugün kızın en yakın arkadaşıyla konuştum o öyle bir şey düşünmüyor şu anda falan dedi eğer hoşlanıyorsan. Biraz üzüldüm ama yine de şansımı deneyeceğim.
Sizce ne yapmalıyım?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE senin fikrin nedir?

Son düzenleme:
Merhabalar, bu kategoriye konu açacağımı pek düşünmezdim. Zamanında ben de karşıydım bu konulara. Öncelikle ben LoL oynuyordum eskiden ve bir süre önce bıraktım oynamayı. Artık asosyallikten çıkmaya başladım ve ilk defa bir kızla iletişime geçiyorum. Yeni bir okula geçtim, 2 haftadır bir kızla konuşuyorum. Birlikte yürürüz, birlikte yemek yeriz ve birlikte eve gideriz. Ben bu kızdan hoşlanmaya başladım ki bu kızın benden hoşlandığını düşünüyorum. Biraz tam emin değilim, ben bu kızla nasıl biraz daha samimi olabilirim? Kız hayır diyebilir, bu normal bir şey, bunun farkındayım. Kızın boyu benden biraz daha kısa. Ben 1.70 boyunda, 65 kiloyum. Kickboxla uğraşıyorum. Biraz fiziğim var.
Öncelikle biraz daha zaman geçmesini beklemelisin somut deliller arama gerçek deliller ara asosyallikten çıkman çok güzel bir şey kıza sakın seni seviyorum gibi şakalar yapma kızın sana olan güvenini kırarsın akışına bırak ilk açılmayı da böyle 2 3 ay sonra yap çünkü 2 3 ay birini tanırsan sen bu ilişkiyi güçlü bir temelle oluşturursun her yola beraber gittiğiniz veya her yemek yediğimiz kişiler bizle sevgili olsaydı neler yapardık be. Neyse dediğim gibi fazla güvenin olsun kız seni seviyorsa beklemeyi göze alır ve senin tavırlarından sıkılmaz tanıdıkça sevilirsin bekledikçe güzelleşir her şey o yüzden yavaş yavaş sula sen çiçeğini. 🥰

Canım benim, kızla konuşurken takılmayı teklif et, zaten kabul ederse çıkmış oluyorsun. Okul dışı böyle takılın birkaç kez, kıza sonra dersin hoşlandığını. Bence yanlış bir şey kızla daha adam akıllı takılmadan "Senden hoşlanıyorum." demek. Kıza kahve içmeyi teklif et, relax olursan ve hani sen zaten gidecekmişsin kıza sen de gelsene der gibi sorarsan zaten "First Date". Kızla konuş yolda bir de kafede, öğren nasıl biri olduğunu iyicene ve çok konuşma, dinle. Ben kişisel olarak burada hata yapıp biraz fazla konuşurum 🙂 Sen sen ol ve kibar davran (abartmadan) gerisi geliyor.

Canım benim, kızla konuşurken takılmayı teklif et, zaten kabul ederse çıkmış oluyorsun. Okul dışı böyle takılın birkaç kez, kıza sonra dersin hoşlandığını. Bence yanlış bir şey kızla daha adamakıllı takılmadan "senden hoşlanıyorum." demek. Kıza kahve içmeyi teklif et, relax olursan ve hani sen zaten gidecekmişsin kıza sen de gelsene der gibi sorarsan zaten "first date". Kızla konuş yolda bir de kafede, öğren nasıl biri olduğunu iyicene ve çok konuşma, dinle. Ben kişisel olarak burada hata yapıp biraz fazla konuşurum 🙂 sen sen ol ve kibar davran (abartmadan) gerisi geliyor.

Ya kız 2 haftadır ( kızlara özel ) olan durumundan dolayı benimle ilgileniyormuş kullan-at oldum :( @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE başaramadık abi.

Geri
Yukarı