İlk Defa KYK Yurdunda Kalmak

Yurt çıkarsa, gayet iyi. Hemen gidip yerleşebilirsiniz. Fakat yedeğe kalırsanız, sıkıntı. Özellikle İstanbul gibi yerlerde, misafir olarak bile alacak yer olmuyor. Tıka basa dolu her yer.

Yurt çıkarsa, gayet iyi. Hemen gidip yerleşebilirsiniz. Fakat yedeğe kalırsanız, sıkıntı. Özellikle İstanbul gibi yerlerde, misafir olarak bile alacak yer olmuyor. Tıka basa dolu her yer.
Peki Kocaeli nasıl hocam? Var mıdır imkan en azından misafir için yada yukarıda yazdığım gibi çadır filan atmak için?

Hocam peki oldu yedeğe düştük ancak kalacak yerimiz yok, yurt bahçesine çadır açabilir miyiz? Bende çadır tulum filan ekipman var ancak güvenlik çok problem benim için. Bende yurt bahçesinden kalırsam hem sıcak su, duş, yemekhane gibi hizmetlerden -tabii parasıyla- faydalanır hem de kalacak yerim olur diye düşündüm. Sizce bu mümkün olur mu?
Biraz ilginç bir çözüm önerisi açıkçası. :D Pek ihtimal veremedim, müdürlükle konuşmak gerekir ama izin verilmez diye düşünüyorum. Bana kalırsa bir sorun yok ama idareler katı yaklaşır bu tür şeylere.

Peki Kocaeli nasıl hocam? Var mıdır imkan en azından misafir için yada yukarıda yazdığım gibi çadır filan atmak için?
Vardır hocam orada. Öyle imkanlar. İstanbul da okudum. Arkadaşa çıkmamıştı yurt. 1 gece hamak kurdu bahçeye yurdun. Orada geçirdi. 2. Gün yer yatağı ayarlayıp yurda almışlardı.

Biraz ilginç bir çözüm önerisi açıkçası. :D Pek ihtimal veremedim, müdürlükle konuşmak gerekir ama izin verilmez diye düşünüyorum. Bana kalırsa bir sorun yok ama idareler katı yaklaşır bu tür şeylere.
İzin verir iseler çok güzel olurdu, sıra gelene kadar idare ederim ben yeter ki en azından duş ve güvenlik olsun. Bakalım inşAllah sorunsuz atlatırız bu dönemi.
Vardır hocam orada. Öyle imkanlar. İstanbul da okudum. Arkadaşa çıkmamıştı yurt. 1 gece hamak kurdu bahçeye yurdun. Orada geçirdi. 2. Gün yer yatağı ayarlayıp yurda almışlardı.
Ümitlendim hocam 😁.

İzin verseler çok güzel olurdu, sıra gelene kadar idare ederim ben yeter ki en azından duş ve güvenlik olsun. Bakalım inşallah sorunsuz atlatırız bu dönemi.
Yani yine bir şansını denersin, yukarda bir arkadaş hamakta yatana şahit olmuş. Yurt idaresine bağlı işte. Tabii inşallah direkt asil çıkarsın da uğraşmazsın böyle şeylerle.

Yani yine bir şansını denersin, yukarda bir arkadaş hamakta yatana şahit olmuş. Yurt idaresine bağlı işte. Tabii inşallah direkt asil çıkarsın da uğraşmazsın böyle şeylerle.
Hocam İstanbul adama neler yaptırır valla.

Bu sene baya bir yoğunluk olacak hocam yurtlarda. Pandemiden önce okuyanlar, pandemi zamanı geçen sene kazananlar bide bu senekiler.
Yığılma olacak. Açıkta kalan çok olur. Başvurular açıldığı gibi hemen halledin işinizi.

Yeni konular

Geri
Yukarı