İlk editim nasıl?

William Crusader

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Yok
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videonun özellikle akıcı olmasına önem verdim. Sizce nasıl, neleri geliştirmem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videonun özellikle akıcı olmasına önem verdim. Sizce nasıl, neleri geliştirmem lazım?
Yazılar çok göze batıyor biraz küçült ve fontları değiştir.

İlk olarak ellerinize sağlık editiniz yeni bir kullanıcı için çok güzel ama geliştirilmesi gereken yerler var.
Geliştirilmesi gereken yerler: Alt Tab attığınız yerler gözükmesse iyi olur, Windows tuşuna bastığınız yerleri göstermezseniz iyi olur, sesiniz biraz az çıkıyor ya bağırarak konuşun ya da müziğin sesini kısın ve son olarak biraz fazla edit kullanmışsınız gibi yani oyundan çok edit var oyun videosumu edit videosumu anlaşılmıyor. Bunlar dışında editi çok güzel yapmışsınız elinize sağlık.

Son düzenleme:
İlk olarak ellerinize sağlık editiniz yeni bir kullanıcı için çok güzel ama geliştirilmesi gereken yerler var.
Geliştirilmesi gereken yerler: Alt Tab attığınız yerler gözükmesse iyi olur, Windows tuşuna bastığınız yerleri göstermezseniz iyi olur, sesiniz biraz az çıkıyor ya bağırarak konuşun ya da müziğin sesini kısın ve son olarak biraz fazla edit kullanmışsınız gibi yani oyundan çok edit var oyun videosunu edit videosumu anlaşılmıyor. Bunlar dışında editi çok güzel yapmışsınız elinize sağlık.
Vallahi edit az gelir diye her yere edit yapmaya çalıştım :D

Hocam konuyu hortlatıyorum ama hangi programı kullandınız editi yaparken?

Fazla video ekleyince shitpost gibi oluyor videoları azaltıp müzik sesini kıs. Sesini yükselt. Kendimizi geliştirmeye açık bir alan. Zamanla (bende) daha iyi olursun inşallah.

Hocam konuyu hortlatıyorum ama hangi programı kullandınız editi yaparken?
Hangi programları kullandığını bilmiyorum ama ben sana bir kaç tane önereyim; Premiere Pro, After Effects, Davinci Resolve, CapCut, Alight Motion, Vegas Pro ve Mac'iniz varsa Final Cut. Ben aktif olarak Premiere Pro ve CapCut kullanıyorum sanada bu ikisini öneririm başlaman için.

Yeni konular

Geri
Yukarı