Ilk GeForce NOW deneyimim

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
İlk olarak bizim PC bayağı kötü, ben de zaten bedava olduğu için GeForce NOW deneyeyim ne kaybederim ki dedim ve telden zamanında Epic'den beleşe kaptığım Just Cause 4 oynayayım dedim ve girdim. Oyuna sıra beklemeden hemen girdi ve gamepad yoktu, ben de ekrandaki gamepadden oynuyordum ve bayağı iyi geçti. İnternet hızının 25 Mbps olmasına rağmen bir de Wi-Fi'dan bağlanmıştım. Neyse biraz da PC'den deneyeyim dedim ama PC de yarım saat geç hareket ediyor mouse bir de kablolu işte gariplik burada. Wi-Fi ile oynadığım daha akıcı oluyor bunu anlayamadım. Kısaca ilk deneyimim bayağı iyiydi.

Ben bilgisayardan 11/1 internet ile CS : GO oynamayı deneyip iyi bir sonuç almıştım. Türkiye sunucuları iyi oldu ama fiyatları epey şaşırttı insanları.

An itibari ile GFN üzerinde geçirdiğim süre;

Witcher 3 - 64 saat
AC Odyssey - 28 saat
Crusader Kings 3 - 50 saat
Two Point Hospital - 5 saat
Frostpunk - 18 saat

Sizce bu kadar süre oynamış gibi olarak hoşuma gitmemiş olabilir mi?

Bilgisayardan oynuyorum ve çok memnunum. Neredeyse şuana kadar hiç sıra beklemedim. 3-4 kere akşam girmeye çalışırken sıraya soktu ama 15 dakika felan bekletti.

Ben insanların en azından 1 ay satın alıp denemeleri gerektiğini düşünüyorum. Sadece oyun oynamak için gidip 15 bin lira vermem. 15 Bin liram olsa ve şuan faize koysam ayda en az 150 lira getirir belki daha fazla.

An itibari ile GFN üzerinde geçirdiğim süre;

Witcher 3 - 64 saat
AC Odyssey - 28 saat
Crusader Kings 3 - 50 saat
Two Point Hospital - 5 saat
Frostpunk - 18 saat

Sizce bu kadar süre oynamış gibi olarak hoşuma gitmemiş olabilir mi?

Bilgisayardan oynuyorum ve çok memnunum. Neredeyse şuana kadar hiç sıra beklemedim. 3-4 kere akşam girmeye çalışırken sıraya soktu ama 15 dakika felan bekletti.

Ben insanların en azından 1 ay satın alıp denemeleri gerektiğini düşünüyorum. Sadece oyun oynamak için gidip 15 bin lira vermem. 15 Bin liram olsa ve şuan faize koysam ayda en az 150 lira getirir belki daha fazla.
Bende sıra olsa bile inanılmaz hızlı alıyor mesela 150. Yim ama bakmışım aniden 150 kişi birden almış
Düzeltme yapmak istiyorum üstte kablo ile daha fazla gecikme olduğunu söylemiştim Wi-Fi'a göre ama fark ettim ki GeForce NOW kablolu PC de internetim kötü olmasına rağmen kaliteyi 2K 60 FPS yapmış bende bunu 720p 30 FPS yaptım sorun çözüldü keyif çattım GeForce NOW da.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı