İlk hangi oyuna para harcadınız?

Ben Kıbrıs'ta yaşıyorum benim zamanımda orjinal oyun almak gibi bir şansımız yoktu PS3 çıkmasıyla adaya orjinal oyun gelmeye başladı. Yıl 2003 yada 2004 idi internet kafelere GTA Vice City gelmişti modlu birde 2 Fast 2 Furious Skyline modu vardı 13 yaşlarında falandım onu almıştım ilk oyunum oydu. ( Korsandı ama sonuç da para verdik ) 😒

Mal gibi gidip Zula'ya 25 TL atmıştım ama o zaman çok şey alınıyordu. Bir arkadaşım var oyuna bu yıl dahil 1.000 TL'ye yaklaştı ve daha da yükleyecekmiş aylık 60 TL 6 ayda 360 TL ve zaten şuan 800 TL geçti bence arkadaşım kafayı sıyırmış dün de Raninbow'a yatırcam diye kıvranıyordu.

Bir arkadaşım var oyuna bu yıl dahil 1.000 TL'ye yaklaştı ve daha da yükleyecekmiş aylık 60 TL 6 ayda 360 TL ve zaten şuan 800 TL geçti bence arkadaşım kafayı sıyırmış dün de Rainbow'a yatıracam diye kıvranıyordu.
Benim de liseden bir sınıf arkadaşım Wolfteam ve CS:GO'ya toplam 4000₺ civarı para yatırmıştı. Dersin ortasında CS:GO bet oynarken de 1000₺'lik bıçağı kaybetmişti. Çocuk dersin ortasında kıpkırmızı olmuştu hocadan izin alıp tuvalete gidip elini yüzünü yıkamıştı :D

oyun.png

Chivalry Medieval Warfare almıştım. Videosunu izleyince çok beğenmiştim fakat online olduğu için de korsan indirdiğimde sadece botlarla oynuyordum onlar da çok kolay geliyordu. Kredi kartıyla alma gibi bir imkanım da olmadığı için kitapçıdan kutulu alıp içindeki ürün kodunu Steam'dan aktifleştirecektim. Kutulu olarak 30₺'ye satılıyordu, daha sonra tam alacakken İninal kart çıkmıştı, onunla Steam'dan indirimle 4₺'ye almıştım. Ondan sonra oynadığım çoğu oyunu da orijinal aldım.

Geri
Yukarı