İlk kazığınızı kimden yediniz?

Telefoncudan. Siz siz olun teknolojik alette kendi elinize ve kendi bilginize güvenin. En kötü durumda sağlam bir teknik servis ancak patlar. YotaPhone 2 kullandığım yıllarda arka ekran için jelatin arıyordum. Zira arkası aldığı darbeden dolayı ağır çatlaktı ve her gün dökülüyordu. Adam bana koruyucuyu başbakanın zırhlı aracı kadar övdü, sağlam nanoteknoloji filan her neyse övdü, zar zor 30'a aldım. Hatta başta 40 demişti. 3 ay sürdü sürmedi peçetenin üç katmanı gibi üçe bölündü. Ve AliExpress'i keşfedince o meşhur cümle aklımın köşelerinden geçti:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende GTX 980 Ti ligtning Z vardı babamdada R9 390 STRIX vardı allem etti kullem etti R9 390 ile değiştirdi kartı tabii 5 sene önce 4. sınıfım daha iyi diye şimdi kamrt 275 W TDP'ye sahip.

Bende GTX 980 Ti ligtning Z vardı babamdada R9 390 STRIX vardı allem etti kullem etti R9 390 ile değiştirdi kartı tabii 5 sene önce 4. sınıfım daha iyi diye şimdi kamrt 275 W TDP'ye sahip.
Babam olsaydı da bana bunu yapsaydı benden çok çekerdi sanırsam :D. Ne yazık ki bu duyguyu tatma şansım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı