İlk kez otomobil alacak birine neler önerirsiniz?

417496

Hectopat
Kolay gelsin 2.el kredi ile 100-150 bin bandında bu piyasada araç alınır mı? Alınabilirse ne alınır? Ya da şaka bir yana 2.el otomobil yerine elektrikli motor daha mı mantıklı? Şimdiden teşekkürler.

Kolay gelsin 2.el kredi ile 100-150 bin bandında bu piyasada araç alınır mı? Alınabilirse ne alınır? Ya da şaka bir yana 2.el otomobil yerine elektrikli motor daha mı mantıklı? Şimdiden teşekkürler.
100-150bin liraya yurt dışına göçe başvursan burada alacağın arabanın 10 katı iyisini 3 aya orada alırsın. Bu piyasada önermiyorum araba alınmasını.

O fiyata alacağınız arabadan hayır beklemeyin şehir içi kullanacaksanız 30 bin liraya en baba bisikleti alır kullanırsınız hem de sağlığınızı korumuş olursunuz.

O fiyata onlar bile yok ki.

Nasıl?
tofaşçı adama benzetiyorum ve 1 ay göz ardı ediyorum.

Accent Era, Clio 2, 206 gibi araçlarla başlayabilirsin. Belki Civic, Focus'ta olabilir. Macera ararsan 94 civarı kare motorlu E200 olabilir LPG ile çok keyifli araçtır.
100-150bin liraya yurt dışına göçe başvursan burada alacağın arabanın 10 katı iyisini 3 aya orada alırsın. Bu piyasada önermiyorum araba alınmasını.
8500 Euro ile hangi ülkeye göçe başvurabilir ki? Herkes şikayetçi ama çoğu da çıkıp bir şeyler değişsin diye uğraşmıyor.

Bence Palio veya Yaris alabilirsiniz. LPG li ve ufak arabalar, her yere ulaşımı rahat sağlar. Çok masrafları da olmaz.

İlk araba için yedek parçası bol olan, sanayiye çok düşürmeyen, çarpıp vurunca tamiri ucuz olan arabalar öneririm. 2000-2005 arası b segment arabalar Clio 2, Palio, Polo, Corsa…

Yeni konular

Geri
Yukarı