İlk kez PS5 alacak birine tavsiyeler

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
Yaklaşık 2-3 hafta sonra PS5 alacağım. Bilmem gereken temel işlevler dışında artı eksilerini ve kullanım tecrübelerinizi bekliyorum.

@Mr. DarkTech

Yaklaşık 2-3 hafta sonra PS5 alacağım. Bilmem gereken temel işlevler dışında artı eksilerini ve kullanım tecrübelerinizi bekliyorum.

@Mr. DarkTech

Seri numaralarına dikkat edin.
CFI-1216a modellerini almaya çalışın. Soğutma açısından daha başarılılar.
Bunun dışında PSN Deluxe almayı unutmayın.

Konsolu dikey kullanmayın sıvı metali akabiliyor.

Bu olay hakkında bir yorum yapacağım.
Bu sorunu sadece CFI-10 ile başlayan 1. nesil üretim PlayStation 5 modelleri yaşıyor eğer gerçek ise. Soğutma yapısı yeni üretim modellere göre bir tık dengesiz.

Seri numaralarına dikkat edin.
CFI-1216a modellerini almaya çalışın. Soğutma açısından daha başarılılar.
Bunun dışında PSN Deluxe almayı unutmayın.

Bu olay hakkında bir yorum yapacağım.
Bu sorunu sadece CFI-10 ile başlayan 1. nesil üretim PlayStation 5 modelleri yaşıyor eğer gerçek ise. Soğutma yapısı yeni üretim modellere göre bir tık dengesiz.

Bu metinde gerekli bilgileri verdim.

Yurt dışı, Almanya hocam.

Çevirici adaptör almanıza gerek yok o zaman. Ülkemizde bulunan prizler ile uyumlu.

Ek olarak yurt dışından oyun almayın.
Ekstra kontrolcü almak isterseniz A1 serisi alın.

1 yıl kullanmış biri olarak öncelikle diyeceğim şey, paranız yoksa hiçbir şekilde bu işe girmeyin. PS Plus iyi ancak yeterli olmuyor. Bir zaman sonra oyun almak isteyince para vermeniz gerekiyor.

Uzun süreli PS Plus alın. Mesela 1 yıllık almanızı öneririm varsa. Zamlardan etkilenmezsiniz böylece. Hayırlı olsun.

Bu metinde gerekli bilgileri verdim.

Çevirici adaptör almanıza gerek yok o zaman. Ülkemizde bulunan prizler ile uyumlu.

Ek olarak yurt dışından oyun almayın.
Ekstra kontrolcü almak isterseniz A1 serisi alın.
Elimde 1 adet T1A var hocam. Şarj istasyonu alabilirim duruma göre. Oyun almam şu an mümkün değil zaten. PS Plus ile başlayacağım bakalım.

1 yıl kullanmış biri olarak öncelikle diyeceğim şey, paranız yoksa hiçbir şekilde bu işe girmeyin. PS Plus iyi ancak yeterli olmuyor. Bir zaman sonra oyun almak isteyince para vermeniz gerekiyor.

Uzun süreli PS Plus alın. Mesela 1 yıllık almanızı öneririm varsa. Zamlardan etkilenmezsiniz böylece. Hayırlı olsun.
Böyle düşünüyorum ben de. Yarış oyunu kıtlığı var sanırım PS tarafında bu yüzden oyun alırsam sadece GT7 olabilir.

Elimde 1 adet t1a var hocam. Şarj istasyonu alabilirim duruma göre. Oyun almam şu an mümkün değil zaten. PS Plus ile başlayacağım bakalım.

PS Plus ile başlamanız güzel olur evet.
Konsolu almışken indirime girince Gran Turismo 7 almayı unutmayın bu arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı