İmam hatip lisesinde okumak

10. sınıfı bitirdin sanırım. Bende bu yıl fen lisesine veyahut Anadolu lisesine gidebilecek olmama rağmen proje imam hatibe gideceğim maalesef. Kötü mü şu anlık sizin fikrinize göre? Arapça çok sıkıntı yaratır mı? Pek bir bilgim yok maalesef.

Öneriyorum kanka bir problem yaşayacağını sanmıyorum herkes dini sınavlara veya arapcaya son gün çalışıyor ben şu ana kadar kötü bir not almadım arapcadan ama fıkıh ve siyerden 60 70 gibi notlar aldım pek çalışmadığım için sınav akşamı çalışsan bile 100 alırsın muhtemelen ben şu anda daha iyi bir seçeneğim olmadığı için memnunum.

Öneriyorum kanka bir problem yaşayacağını sanmıyorum herkes dini sınavlara veya arapcaya son gün çalışıyor ben şu ana kadar kötü bir not almadım arapcadan ama fıkıh ve siyerden 60 70 gibi notlar aldım pek çalışmadığım için sınav akşamı çalışsan bile 100 alırsın muhtemelen ben şu anda daha iyi bir seçeneğim olmadığı için memnunum.

Teşekkür ederim ancak vazgeçtik. Anadolu lisesi yazdim tercihlerimde eğer tutmazsa özel liseye gideceğim. Teşekkür ederim cevabın için.

Geri
Yukarı