İmam Hatip lisesine gitmek mantıklı mı?

"İmam Hatipçiler vs Anadolu Fen liseleri" E-Spor maçı var mubarek :D

Şaka bir yana Fen ve Anadolu liseleri her zaman avantajlıdır.

Artık kızgın atıp durmayın komik değilsiniz, siz attıkça ben kötü duruma düşmüyorum. Asıl siz rezil bir duruma düşüyorsunuz.
Capture.PNG

"İmam Hatipçiler vs Anadolu Fen liseleri" E-Spor maçı var mubarek :D

Şaka bir yana Fen ve Anadolu liseleri her zaman avantajlıdır.

Artık kızgın atıp durmayın komik değilsiniz, siz attıkça ben kötü duruma düşmüyorum. Asıl siz rezil bir duruma düşüyorsunuz.Eki Görüntüle 921909
Hocam siz de haksızsınız ama. Ailesinden şüphe ederim falan... Olmuyor ama.
Yok hocam öyle olmuyor. Size sıfırdan öğretmeyecekler. Ortaokulda öğrenilen bazı konuları bildiğinizi varsayacaklar.
Hocam birde hazırlık sınıfı olanlar var. Onlar da mı belirli bir seviye bildiğimizi varsayıyorlar.

Hocam bir de hazırlık sınıfı olanlar var. Onlar da mı belirli bir seviye bildiğimizi varsayıyorlar?

Evet ne yazık ki. Ortaokuluna gitmiş olan ben bile hala Arapça bilmiyorum. Ben hiç Kur'an kursuna gitmedim ve öğretmenler bana sanki okuyabiliyorum ya da azıcık bir bilgim olduğunu varsayarak ders işledi. Ortaokulda bile durum böyle iken lise de çok daha zor. Sana 4 yıl imam hatip'te okumuşsun gibi davranacaklar. Bence vazgeçin imam hatip lisesinden. Çok istiyorsanız bir Arapça kursuna gidebilirsiniz.

Eki Görüntüle 922342
Bir çete savaşı başlattım galiba.
Harp çıkardınız hocam.
Evet ne yazık ki. Ortaokuluna gitmiş olan ben bile hala Arapça bilmiyorum. Ben hiç Kur'an kursuna gitmedim ve öğretmenler bana sanki okuyabiliyorum ya da azıcık bir bilgim olduğunu varsayarak ders işledi. Ortaokulda bile durum böyle iken lise de çok daha zor. Sana 4 yıl imam hatip'te okumuşsun gibi davranacaklar. Bence vazgeçin imam hatip lisesinden. Çok istiyorsanız bir Arapça kursuna gidebilirsiniz.
Arkadaşlarınız da mı yapamadı?

Yeni konular

Geri
Yukarı