İmamhatip ortaokuluna gitmek

ForYou_SS

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ailem kardeşimi imamhatip ortaokuluna yazdırmayı düşünüyor. Bildiğim kadarıyla imamhatip ortaokullları herkes tarafından sevilmeyen bir okulmuş.

Ailemle bu konuda konuştum fakat okul yeni açıldığı için sınıflar 15 kişilikmiş ve bu yüzden illa da bu okula yazdırmak istiyorlar.

Arkadaşlar, ailem kardeşimi imamhatip ortaokuluna yazdırmayı düşünüyor. Bildiğim kadarıyla imamhatip ortaokullları herkes tarafından sevilmeyen bir okulmuş.

Ailemle bu konuda konuştum fakat okul yeni açıldığı için sınıflar 15 kişilikmiş ve bu yüzden illa da bu okula yazdırmak istiyorlar.
Arapça, Kuran dersi gibi derslerde zorlanırım derseniz hiç gitmeyin ailenize durumu belirtin.

Hocam imam hatipten dün LGS ile mezun oldum ama çok memnundum ben günlük en fazla corona olmasa bile 2 sınav yapılıyor normallerde 4 yapılabiliyor arapça falan aşırı basit bir ders herkesin ön yargısı var.

Geri
Yukarı