İmkanınız varsa lütfen depremzedelere yardıma gidin

Hank J Wimbleton

Hectopat
Duyar kasmak için falan demiyorum. İmkanınız varsa, eliniz ayağınız tutuyorsa depremzedelere yardım edin.
Bugün arkadaşımla beraber gittik. Bir ortaokulun spor salonunda vatandaşlardan gelen koliler vardı. Hepsi farklı kategorilere ayrılmıştı, o bölümlerde birikiyordu. Birikince de tırlar gelip alıyordu kolileri. İçerde onlarca insan koli paketliyor, koli bantlıyor ve elden ele tırlara koli gönderiyordu. Herkes birbirine yardım ediyordu.

Gerçekten çok katkısı olacağını düşünüyorum depremzedelere. Eminim yaşadığınız şehirde böyle alanlar belirlenmiştir. İmkanı olan herkes yardım etsin. Allah ülkemize şu zorlu durumdan bir an önce sağlam bir şekilde toparlanmayı nasip etsin.

Duyar kasmak için falan demiyorum. İmkanınız varsa, eliniz ayağınız tutuyorsa depremzedelere yardım edin.
Bugün arkadaşımla beraber gittik. Bir ortaokulun spor salonunda vatandaşlardan gelen koliler vardı. Hepsi farklı kategorilere ayrılmıştı, o bölümlerde birikiyordu. Birikince de tırlar gelip alıyordu kolileri. İçerde onlarca insan koli paketliyor, koli bantlıyor ve elden ele tırlara koli gönderiyordu. Herkes birbirine yardım ediyordu.

Gerçekten çok katkısı olacağını düşünüyorum depremzedelere. Eminim yaşadığınız şehirde böyle alanlar belirlenmiştir. İmkanı olan herkes yardım etsin. Allah ülkemize şu zorlu durumdan bir an önce sağlam bir şekilde toparlanmayı nasip etsin.

Haberlerde gelmeyin diyorlar boş kalabalık işleri daha da zorlaştırır. Ayrıca elimizin ayağımızın tutması yetmiyor. Eğitim yoksa orada izlemeye mi gideceğiz?

Kahramanmaraşa 1500 KM gibi bir uzaklıktayım yani İmkanım hiç yok.

Kim istemezki yardım etmeyi. Böyle giderse soğuktan ölecekler...

Bölgeye gidemesem de yarın 50TL bağış yapacağım. Allah o insanlara yardım etsin.
Arkadaşlar bölgeye gidip yardım edin demiyorum. Yaşadığınız şehirden kolilerin gönderimine yardımcı olun diyorum. Her şehirde yapılıyordur tahminimce.

Arkadaşlar bölgeye gidip yardım edin demiyorum. Yaşadığınız şehirden kolilerin gönderimine yardımcı olun diyorum. Her şehirde yapılıyordur tahminimce.
Kanka o kolile bir sürü kişi taşıyor zaten biz gitsek ne yapacağız allah aşkına.
Bağışını yap geç işte yani elinde olanda yapıyor bizde eşya yardımı yapacağız ama. Görevliler yapıyor bir sürü görevli var insanda var kalabalık olur.
Oraya gidipte koli taşımak ne kadar mantıklı olacak bu yüzden. Deprem tarafında yakın iller olsa yaparızda Batıda batı anadoluda yaşayan biri o kolileri taşısa ne olacak Yol yine aynı yol Yine 8 9 saatte varacak Depremin olduğu yerlerde yakın illerde besin gıda ihtiyaçları dağıtılıyordur. Önemli olan enkaz altında kalanları kurtarmak.

Geri
Yukarı