İnce hesap mı Vatan Bilgisayar mı?

Bende mekanik klavye siparişi verdim bugün elimde olucak büyük ihtimalle inşallah benim başımada aynı şeyler gelmez güvenmiyorum pek fazla ince hesaba
Gelmez merak etme bak bu kadar kişi yazmış güvenilir diye. Hem bak sorunsuz iade de edebiliyorsun sorunsuz bir şekilde :D :D. Ne güzel İstanbul be.

Ben vatan bilgisayardan aldım. 6 taksite kadar fiyatta fark olmuyor. Ayrıca vatan bilgisayarın internet sitesinde oem sistemler var. Adamların toplamasından 300 tl falan daha ucuza geliyor. Onları almak daha mantıklı. Mağazada internet fiyatı neyse onu satıyorlar. Eğer taksitle alıyorsan vatan mantıklı.

Alışveriş yapmış mıydın Vatandan?
Birçok kez.
Maalesef babamı ikna edemediğim için internetten sistem alamıyorum, Vatan'dan atarsanız daha iyi olur. Nedenini de yukarıda yazdım.
Babanı ikna etmeyeceksin durumu izah edeceksin yukarıda uzunca bir mesaj yazdım. Onu bence uygulamalısın. Dediğim gibi kişisel gelişim eğitimlerinden bir parça. Uygularsan istediğin şekilde alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı