İncehesap ASUS 6750XT Dual ekran kartı coil whine sesi

masiroglu

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 20 gün önce hazır sistem olarak aldığım bilgisayarın ekran kartından muhtemelen coil whine sesi geliyor. ASUS ve İncehesap ile konuştum normal olduğunu söylediler ancak kasa açık ve yanındayken yaklaşık 70dB seviyesinde ses geliyor. Acaba ne önerirsiniz? 14 gün iade süresinin hazır sistemler için geçerli olmadığını da söylediler ayrıca.

Kasa kapağı kapalı ve normal durması gerektiği konumda rahatsız etmiyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz. Gerçekten rahatsız ediyorsa iade hakkında zorlayabilirsiniz, tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz. Ekran kartı ayrıca ASUS servisine gönderilip oradan bir çözüm umulabilir gerçekten çok fazla coil whine varsa değişim yapabilirler. Ama normal seviyede bir coil whine varsa onlarda bir şey yapmayacaktır.

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 20 gün önce hazır sistem olarak aldığım bilgisayarın ekran kartından muhtemelen coil whine sesi geliyor. ASUS ve İncehesap ile konuştum normal olduğunu söylediler ancak kasa açık ve yanındayken yaklaşık 70dB seviyesinde ses geliyor. Acaba ne önerirsiniz? 14 gün iade süresinin hazır sistemler için geçerli olmadığını da söylediler ayrıca.

Sallamışlar sonda dediğinizi. İnternetten aldığın ürünü -hijyenik ürün olmadığı sürece- 14 gün içerisinde iade edebilirsin. Sadece ürünün her detayını çek ki sonradan kendileri yapıp, buraya hasar vermişsiniz şuraya şunu yapmışsınız diyemesinler.

Kasa kapalı olduğu zaman fan sesinden biraz fazla geliyor. ASUS ile konuştum biz sesin yüksekliğine bakmıyoruz performans kaybı yoksa değişim olmaz dedi. 14 günü de maalesef geçti. Tüketici haklarından bir şey çıkar mı acaba?

Geri
Yukarı