ASUS Dual 6750XT coil whine

Dediğini yaptım detaylı olarak anlattım ve gönderdim. İnşallah sorunum çözülür diye umut ediyorum. Az gelse dayanacağım ama fan sesinden fazla duyuyorum bu cızırtıyı :D linkten yararlandım çok teşekkür ediyorum.

Ne demek hocam işimiz bu ses bana kalırsa yüksek ararlar veya e-posta ile size geri dönerler şu detayları da anlatayım size muhtemelen servise vereceksiniz ürünü kargo götürme derdi ile uğraşmıyorsunuz ASUS evinizden UPS Kargo ile aldırtıyor getiriyor o konudada rahat olabilirsiniz eviniz uzaktır vesaire bu derdinizde ortadan kalkıyor rahatlıkla servise verebilirsiniz bu ses doğrultusunda değişim yapılacağını ön görüyorum ama dediğim gibi servis sadece bu form verebilir bu form ile satıcıya gitmeniz gerekiyor satıcıda aldığınız ekran kartının 0 kapalı kutu stoku kalmadıysa iade verirler.

Ne demek hocam işimiz bu ses bana kalırsa yüksek ararlar veya e-posta ile size geri dönerler şu detayları da anlatayım size muhtemelen servise vereceksiniz ürünü kargo götürme derdi ile uğraşmıyorsunuz ASUS evinizden UPS Kargo ile aldırtıyor getiriyor o konudada rahat olabilirsiniz eviniz uzaktır vesaire bu derdinizde ortadan kalkıyor rahatlıkla servise verebilirsiniz bu ses doğrultusunda değişim yapılacağını ön görüyorum ama dediğim gibi servis sadece bu form verebilir bu form ile satıcıya gitmeniz gerekiyor satıcıda aldığınız ekran kartının 0 kapalı kutu stoku kalmadıysa iade verirler.
Tekrardan teşekkürler. bekliyorum cevaplarını. Direkt olarak satıcıya yani itopya'ya götürem servise vs. onlar zaten yollamıyor mu?

Tekrardan teşekkürler. Bekliyorum cevaplarını. Direkt olarak satıcıya yani İtopya'ya götürem servise vs. onlar zaten yollamıyor mu?

Yolluyor ama onların kargolaması falan daha uzun sürüyor siz direkt kargolarsanız sonucu daha hızlı öğrenebilirsiniz İtopya'yı da ararsanız onlarda söylerler siz kendiniz gönderirseniz daha hızlı sonuç alırsınız diye şu bilgiyide vermeyi unutmuşum ASUS'un vereceği cevaba göre olurda servise vermek isterseniz şu linkten onarım talebi oluşturacaksınız linki aşağıda bırakıyorum ASUS RMA

Yolluyor ama onların kargolaması falan daha uzun sürüyor siz direkt kargolarsanız sonucu daha hızlı öğrenebilirsiniz İtopya'yı da ararsanız onlarda söylerler siz kendiniz gönderirseniz daha hızlı sonuç alırsınız diye şu bilgiyide vermeyi unutmuşum ASUS'un vereceği cevaba göre olurda servise vermek isterseniz şu linkten onarım talebi oluşturacaksınız linki aşağıda bırakıyorum ASUS RMA
Bakalım mailin sonucu ne gelecek ona göre bir yol izlemeye çalışacağım.

Bakalım mailin sonucu ne gelecek ona göre bir yol izlemeye çalışacağım.

Beni hatırlarsın belki. Bir sonuç çıkar ise, gelişmeleri buraya yazarsan seviniriz.

Bir de, eğer gönderin derlerse, ve gönderir isen bir süre sistemsiz kalacaksın, biliyorsun zaten. Bunu da göz önünde bulundur.

Ek olarak, cihazın fanlarının sesi nasıl? Ben de ilk kez masaüstü kullanmaya başladım, normalini pek bilmem. Desibelini ölçtüysen, onu yazarsan güzel olur.

Beni hatırlarsın belki. Bir sonuç çıkar ise, gelişmeleri buraya yazarsan seviniriz.

Bir de, eğer gönderin derlerse, ve gönderir isen bir süre sistemsiz kalacaksın, biliyorsun zaten. Bunu da göz önünde bulundur.

Ek olarak, cihazın fanlarının sesi nasıl? Ben de ilk kez masaüstü kullanmaya başladım, normalini pek bilmem. Desibelini ölçtüysen, onu yazarsan güzel olur.
Mail yanıtını bekliyorum. Google da gezecek kadar laptop var :D artık dizi, film izler vakit geçiririm. Servise vereceğim. Eğer yanıt olumlu gelir ise. Değişirlerse çok iyi olur gelen de de aynı sorun olursa kaderime razı olucam. yapacak bir şey yok :D Bütün adımları konu altına etiketleyerek yazarım.

CW sadece ses yapar onun da performansa bir etkisi yoktur.
Biliyorum hocam :D sorunum coil whine performansa etkisi değildi. Yine de teşekkürler değerli cevabınız için.

Yeni ekran kartında da olacak. Olumlu dönerlerse hemen sevinmeyin coil Whine'sız mal gidiyor, 0 kapalı kutu ekran kartı geliyor diye. Onda da aynısı olacak. Beklentiniz, olumlu bakarlarsa bobinlerden gelen sesin az olmasını ümit edin.
Biliyorum. dedim ya olumlu dönerlerse en azından bir şansım olacak. Olmazsa ne güzel, olursa da ki olacak kaderime razı olacağım. yapacak bir şey yok. Az gelsin şu ankinden iyidir.

Güncelleme: ASUS mail sonucunda incelenmek üzere yollamam gerektiği oldu. Yarın İTOPYA üzerinden servise vereceğim. Sonucu yazarım.

@370335 @arasyuksel bugün itopya servise gittim olumsuz yanıt geldi. 40 50 tane coil whine garantiye yokladıklarını hepsinin performansa etkisi yok diye geri gönderdiklerini yine de gönderebileceğimi ama boşuna bekleyeceğimi söylediler.
Asus global ile iletişime geçmem gerektiğini müşteri memnuniyeti olarak istisnai şekilde değişim yapabileceklerini ilettiler. Asusu arayıp şansımı asusta deneyeceğim. İtopya olmadı.

Son düzenleme:
Mail yanıtını bekliyorum. Google da gezecek kadar laptop var :D artık dizi, film izler vakit geçiririm. Servise vereceğim. Eğer yanıt olumlu gelir ise. Değişirlerse çok iyi olur gelen de de aynı sorun olursa kaderime razı olacağım. Yapacak bir şey yok :D bütün adımları konu altına etiketleyerek yazarım.

Biliyorum hocam :D sorunum coil whine performansa etkisi değildi. Yine de teşekkürler değerli cevabınız için.

Yeni ekran kartında da olacak. Olumlu dönerlerse hemen sevinmeyin coil Whine'sız mal gidiyor, 0 kapalı kutu ekran kartı geliyor diye. Onda da aynısı olacak. Beklentiniz, olumlu bakarlarsa bobinlerden gelen sesin az olmasını ümit edin.

Ben de ona alışıyorum ve sevinirim. 😂 Kötü düşünmek istemiyorum, 😂 az gelsin o bile fayda.

@370335
1688731782584.png

1688731800744.png

Maalesef bir şey yapamayacaklarını belirttiler..

Son düzenleme:

Geri
Yukarı