incehesap.com güvenilir mi? Değil!

Paketi açılan ürünleri iade alamama konusunda ısrarcılar. Daha önce kulaklık satın almıştın kendilerinden. Kutu açılırsa iade edemeyeceğime dair bir etiket yapıştırmışlardı. Kulaklıktan herhangi bir sıkıntı yaşamadım ama bu etiketi yapıştırmaları Tüketici Kanunlarına tamamen aykırı bir davranış. Kutusu açılmış ürünlerin iadelerini almamak şirket politikaları haline getirmişler. Belirttiğim gibi ürünü teslim almada herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Ama sattıkları ürününün arkasında durmadıklarını düşünüyorum.

Süpürgenin önü açık olsa bile sürekli takıldım hatası veriyordu. 1 saat çalıştırsam da daha odanın çeyreğini bile süpürmemiş her tarafa çarpıp duruyordu. Süpürgede kessinlikle bir hata vardı yani. Sonradan roborock satın aldım. Onda herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Doğrudur bizde de öyleydi. Dümdüz halı da takılıyordu. Dediğim gibi süpürgede sıkıntı yok hocam sorun Xiaomi'nin kendisi maalesef.

Bu arada kullanılmış kulaklığı hiç bir firma geri almıyor.

İncehesap'tan aldığım güç kaynağı bozulduğunda maillere hızlı bir şekilde dönerek çok yardımcı olmuşlardı. Güvenilirdir ama iade konusunda her firma sıkıntı çıkartabiliyor bu konuda en iyisi Amazon. İade etme durumum olabilecek ürünleri özellikle Amazon'dan alıyorum.

Geri
Yukarı