İncehesap.com rezilliği

Durum güncellemesi:
İncehesap bugün bana bir liste yapmış, yaptığı liste ile benim ürünün uzaktan yakından alakası yok. 😂
Z790-F yolladım, Asus'un en iyi ürünlerinden. Bana teklif olarak Z790P ya da MSI model DDR4 anakart ile geliyorlar. :d

Durum güncellemesi:
İncehesap bugün bana bir liste yapmış, yaptığı liste ile benim ürünün uzaktan yakından alakası yok. 😂
Z790-F yolladım, ASUS'un en iyi ürünlerinden. Bana teklif olarak Z790p ya da MSI model DDR4 anakart ile geliyorlar. :d

Kabul etmeyin dava edeceğinizi söyleyin, değişimlerde ya birebir aynısı ya da bir üst modelini vermek zorundalar para iadesi yapalım diye tutturabilirler onu da kabul etmeyin, tüketici hakem heyetine bildirin durumu.

Kabul etmeyin dava edeceğinizi söyleyin, değişimlerde ya birebir aynısı ya da bir üst modelini vermek zorundalar para iadesi yapalım diye tutturabilirler onu da kabul etmeyin, tüketici hakem heyetine bildirin durumu.
Yurt dışındanda getirilebiliyormuş onu isteyeceğim. Benim gönderdiğim anakart Asus Rog Strix Z790F modeldi. Aradıklarında MSI Z790 Carbon + 2000TL isteyeceğim.

Ürün üzeri nakit vereceklerini sanmıyorum hocam, ya değişim ya nakit olur.
Stoklarında daha üstü yok ki. Z790 Carbon da güzel anakart ama Asus ekosistemimi bozacağım bunlar yüzünden bari bir karşılığı olsun.

Durum güncellemesi:
İncehesap'a bana önerdikleri ürünün muadil ürün olmadığını ve Z790 Carbon ile değişim sağlayabileceğimizi ilettim. Servise sorup yarın dönüş yapacaklarmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı