İncehesap.com rezilliği

Geçmiş olsun hocam, böyle şeyler insanı bir şey alırken 3-5 pahalı olsun başıma bir şey gelmesin diye pahalı firmalara yöneltiyor.

Tüketici Hakem Heyetine başvurun ve şikayetvar sitesine yazın.

Geçmiş olsun hocam, böyle şeyler insanı bir şey alırken 3-5 pahalı olsun başıma bir şey gelmesin diye pahalı firmalara yöneltiyor.
Hepsiburada'da sorun yaşamıştım ama çözüm çok hızlı olmuştu. Amazon-Hepsiburada ikileminden bir daha çıkmam bundan sonra.

Tüketici Hakem Heyetine başvurun ve Şikayetvar sitesine yazın.
Şikayetvar'a yazdım, hakem heyeti birazcık daha beklesin. Şu DOA raporunu göndereyim de bahaneleri kalmasın.

Hepsiburada'da sorun yaşamıştım ama çözüm çok hızlı olmuştu. Amazon-Hepsiburada ikileminden bir daha çıkmam bundan sonra.

Şikayetvar'a yazdım, hakem heyeti birazcık daha beklesin. Şu DOA raporunu göndereyim de bahaneleri kalmasın.
Ben mediamarkt’ı çok beğeniyorum garanti ve satış sonrası destek konularında ama alacağım şeyi çok daha pahalıya alıyorum…

@EdmonnDantes neyi beğenmediniz?

Durum güncellemesi:
Bunu şikayetvar'a yazdığımda tarafıma dönüş yapılacağı söylendi.
Tarafımı telefon ile aradılar ve Penta tarafının onlara "ürünün sıfırı yok, muadili de yok" dediklerini ve para iadesini başlatabileceklerini söylediler. Bunun üzerine Penta'yı aradım ve kendilerine bu durumu sorduğumda "ürünün sıfırı kalmamış olabilir ama muadilinin kalmama ihtimali yok, satıcı firma (İncehesap.com) size bir liste yapacak ve dilerseniz fiyat farkıyla daha iyi/daha alt segment bir ürün alabilirsiniz" dendi. Ve "eğer talebiniz olursa aynı ürün yurt dışından bekleme süresi karşılığı getirilebilir" dendi. Yani anlayacağınız bu firmanın bir yalanını daha yakaladım. Bu kadar yapılmaz be kardeşim.

Son düzenleme:
@EdmonnDantes neyi beğenmediniz?

Durum güncellemesi:
Bunu Şikayetvar'a yazdığımda tarafıma dönüş yapılacağı söylendi.
Tarafımı telefon ile aradılar ve penta tarafının onlara "ürünün sıfırı yok, muadili de yok" dediklerini ve para iadesini başlatabileceklerini söylediler. Bunun üzerine Penta'yı aradım ve kendilerine bu durumu sorduğumda "ürünün sıfırı kalmamış olabilir ama muadilinin kalmama ihtimali yok, satıcı firma (İncehesap.com) size bir liste yapacak ve dilerseniz fiyat farkıyla daha iyi/daha alt segment bir ürün alabilirsiniz" dendi. Ve "eğer talebiniz olursa aynı ürün yurt dışından bekleme süresi karşılığı getirilebilir" dendi. Yani anlayacağınız bu firmanın bir yalanını daha yakaladım. Bu kadar yapılmaz be kardeşim.

Aynı durum Amazon'da başıma geldi, X570'e Wi-Fi -1 modeli arızalandı değişim belgesi verdi servis point, Amazon'da yoktu üründen ellerinde X570'e Wi-Fi-2 modeli vardı onu talep ettim verdiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı