İncehesap Gaming Gecesi indirimi ve stokları gerçek mi?

reredo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dünkü Gaming gecesinde bir şey alma planım yoktu, sadece neler varmış diye girdim ve 3 gün önce 1200 liraya aldığım i5 10400F işlemcisinin 1050TL'ye düştüğünü gördüm. Tam da keşke Gaming Gecesi'ni bekleseydim derken saat daha 22.02 olmasına rağmen ürünün tükendiğini gördüm. 20-25 stok vardı ve 2 dakikada hemen tükendi. Daha önce bir internette denk geldiğim bir kullanıcı, Gaming Gecesi'nden ürün satın aldıktan bir müddet sonra siparişinin iptal edildiğini vs. söylemişti. Şikayetvar sitesinde de 2.7 yıldız almışlar. Sizce bu indirim ve stoklar gerçek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki dakikada stok nasıl tükenir? Çok hızlı internet bağlantısı ve bilgisayarı olanlar indirim peşinde mi koşturuyor?

Evet gerçek ve stoklar malesef çok kısıtlı ilk deneyimimi oradan JamesDonkey SSD alarak kazandım ve mennunum daha sonra arkadaşım monitör aldı kuzenim kulaklık mouse setini yeniledi adım adım güzeldir tavsiye ederim almasam bile itinayla takip ederim :D :D

İki dakikada stok nasıl tükenir? Çok hızlı internet bağlantısı ve bilgisayarı olanlar indirim peşinde mi koşturuyor?
hocam 100mbps internet var ben bile bazen yetişemiyorum bi ara Intel 10.nesil indirimi yapıldı sanırım 10300'di fiyat geldi f5 attım ürün bitti :D

Stoklar gerçek fakat iade edilmiş, kullanılmış ürünleri gönderiyorlar diye bolca şikayet gördüm; ne kadar doğrudur bilemiyorum.

XPG Pylon 650W modelini almıştım Gaming gecesinden ilk başta garanti belgesini görmemiştim ancak kutunun içine sıkıştırmışlar kontrol ettiğimde garantinin olduğunu gördüm.

Geri
Yukarı