İncehesap Gaming gecesi indirimleri gerçek mi?

İşlemciye o parayı veren nereden baksan 8-10 bin liralık sistem kuruyordur. Hadi ortası 9 bin olsun. 300 lira o bütçede 3-4% kazanç demek. Değer mi?

Ben o işlemciyi alan kişiyi kastetmediğimi ısrarla söylerken hala Ryzen 7 3700X alan kişiyi örnek veriyorsunuz. Ben de biliyorum ki Ryzen 7 3700X alan birisi en az 10 000 TL'lik sistem kuruyordur.

Dostlar hepinizin yazısını okudum. Alamadığınıza sevindiğimden değil ama yalnız olmadığımı bilmem beni bir nebze mutlu etti :)

200-300 lira için bu kadar sinir-stres yapıyorsan hayata dair önceliklerini gözden geçir bence.

Size gelecek olursam diğer yanıtlarınızı da okudum her şeyden önce belirtmek isterim ki yaşım 19 ailemden haftalık 50 TL harçlık alıyorum. Düz bir hesap yaparsak yılda paramı hiç harcamazsam maksimum 2600 TL biriktirebiliyorum bundan tam 2 yıl önce biriktirmeye başladığım ve bir şekilde allahıns nasip etmesiyle 2 yıl önce elimde ne var ne yok altın yapmıştım ki çok şükür pişman olmadım. Ondan dolayı şimdi rahatlıkla 8-10 bin liralık bir sistem toplayacağım ama dediğim şartlarda benim 200 lirayı biriktirmem minimum 4 haftamı alır yaşınızı bilmiyorum. Ama bu kafa yapısını düşünce tarzını hiç beğenmedim evet 200 lira benim için değerli olsa da sağlığımdan önemli değil bu kadar sinir stres olmanın anlamı yok. Ama konuyu açma saatime bakarsanız olayın hemen üstüne açtığımı görürsünüz yani anlık bir patlamaydı o şekilde düşünün şu an gayet huzurlu ve sakinim hatta gene aynı fırsat elime gelse gene o indirimi bile bile kaçırırım. Çünkü böyle bir konuda insanların görüşlerini okumak çok hoşuma gitti. Oh be tek solukta konuşurcasına nokta virgül bakmadan yazdım resmen. Bu da size kişilerin durumunu halini bilmeden yorum yapmamanız için bir ders niteliğinde yazı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben tavsiye etmiyorum. Gaming Gecesi indiriminde ASUS ROG STRİX RTX 2070 almıştım adamlar tekrar 0 gibi paketi hazırlamışlar ama daha önceden iade edilmiş ürün gönderdiler bana çok fazla görmüştüm gaming Gecesi ürünlerinin iade ürün olduğu hakkında post vb. Ama bana gelmez diye almıştım geldi. Bende sattım kartı ama tekrar incehesap adlı firmanın yanından dahi geçmem yani.
İtopya da öyle şeyler yapıyor diye okudum gerçeklik payı medir bilginiz var mı ?

200-300 lira için bu kadar sinir-stres yapıyorsan hayata dair önceliklerini gözden geçir bence.

Bu arada ek olarak şunuda belirteyim bana 200-300 lirayı çok önemsiyorsun diyen arkadaşlarıma her zaman şöyle derim "madem senin için önemli değil o zaman bana bir 200-300 lira verirsin" diyorum gelenek bozulmasın 200-300 lira sizin için değerli değilse IBAN vereyim yardımınızı reddetmem 🙃 :)

Bu arada ek olarak şunuda belirteyim bana 200-300 lirayı çok önemsiyorsun diyen arkadaşlarıma her zaman şöyle derim "madem senin için önemli değil o zaman bana bir 200-300 lira verirsin" diyorum gelenek bozulmasın 200-300 lira sizin için değerli değilse IBAN vereyim yardımınızı reddetmem 🙃 :)
Benim ne yazdığımı anla ondan sonra cevap ver. 200-300 lira kimseye tabi ki vermem, enayi değilim. Söz konusu durum dahilinde değerlendirince, 200-300 lira öyle aman aman bir indirim tutarı değil. Ki 2100'dü galiba tam indirim anı, aynı an başka sitelerde 2300 lira civarlarında vardı aynı işlemci. Bu durumda bu kadar hayıflanmak tuhaf.

Benim yaşıma, düşünce tarzıma atar-gider yapmaktan evvel meseleleri kendi konsepti içinde değerlendirmeye, tek tek objeleri değil de daha büyük resmi görmeye çalış. Çok merak edersen de yaşım 34.

İtopyadan alacağım sanırım tüm sistemi fakat riske atmamak için mağazaya gidip toplatmayı düşünüyorum umarım öyle bir sençeneğimiz vardır
İtopyadan alacağım sanırım tüm sistemi fakat riske atmamak için mağazaya gidip toplatmayı düşünüyorum umarım öyle bir sençeneğimiz vardır
Ne kadar doğru bilmiyorum ama duyduğuma göre hazır sistemlerde iade ürün daha çok kullanılıyormuş millete kakalamak için iade ürünleri.

Tek tek al, farklı yerlerden de al, daha hesaplıya getirebilirsin, kendin topla. Bilgisayarı toplaması o kadar da zor bir şey değil. Anakartın kitapçığında her şey açıkça yazar. Hem ilk kez kendi kurduğun bilgisayarı kullanmanın zevki başka.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama duyduğuma göre hazır sistemlerde iade ürün daha çok kullanılıyormuş millete kakalamak için iade ürünleri.

Kutularda ya kapakların açılacağı yerde yuvarlak küçük banlar olur onlar deforme olmadıysa ya da yapıştıkları yer deforme olmadıysa sıkıntı yok kardeşim o kadar kasma temiz kutu gelmesi zor zaten kargocular sağ olsun fırlatıyorlar her şeyi.

Geri
Yukarı