İncehesap gaming gecesi Ryzen 5 3600 indirime girdi

Adem Yıldız_

Kilopat
Daha fazla  
Dostlar böyle bir konunun birine faydası dokunur mu bilmiyorum lakin yine de açmak istedim.
Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Ti 30 dk sonra Gaming gecesinde indirime giriyor.
Bu işlemci çok rağbet gördüğü için paylaşmak istedim.

Dostlar böyle bir konunun birine faydası dokunur mu bilmiyorum lakin yine de açmak istedim.
Ryzen 5 3600 ve GTX 1660 Ti 30 dk sonra Gaming gecesinde indirime giriyor.
Bu işlemci çok rağbet gördüğü için paylaşmak istedim.
ben de ekran kartı aldım kulanmam için işlemcimide yenilemem lazım kocaman rx5700 kenarda duruyor :) acaba bi kaç gün beklesem indirime girer mi tekrar.

ben de ekran kartı aldım kulanmam için işlemcimide yenilemem lazım kocaman rx5700 kenarda duruyor :) acaba bi kaç gün beklesem indirime girer mi tekrar.
Her cuma indirim oluyor. Ama Ryzen 5 3600 indirime girmezse boşuna beklemiş olacaksın. İndirimde 1600 tl olmuştu. O kadar bekleyemem diyorsan aşağıdaki linkten 1675 tl ye alabilirsin.

malesef amd sistemden devam edeceğim anakart falan değişmesi gerekecek bi ton iş yinede teşekkür ederim tavsiyen için
Her cuma indirim oluyor. Ama Ryzen 5 3600 indirime girmezse boşuna beklemiş olacaksın. İndirimde 1600 tl olmuştu. O kadar bekleyemem diyorsan aşağıdaki linkten 1675 tl ye alabilirsin.
haa pek bi esprisi yok o zaman n11 den almak daha mantıklı. Teşekkür ederim dostum :)

Geri
Yukarı