İncehesap güvenilir mi?

alfabe

Hectopat
Daha fazla  
İncehesap güvenilir bir site olduğunu düşünüyorum. Forumlarda herkes güvenilir demiş. Ama şu video beni düşündürdü. Şikayetvar'da da bunun gibi bir sürü şikayet var. Geri dönüş oranı %100 ama cevaplar otomatik cevap gibi. Sistem almayı düşünüyorum. Ne yapmalıyım?

Bu şans meselesi her hazır sistem satan sitede bu sorunları mevcut. İlla hazır sistem alacağım diyorsan da QP bilişimi öneririm. Tavsiyem parça parça farklı sitelerden alıp kendin toplaman.

İncehesap güvenilir bir site olduğunu düşünüyorum. Forumlarda herkes güvenilir demiş. Ama şu video beni düşündürdü. Şikayetvar'da da bunun gibi bir sürü şikayet var. Geri dönüş oranı %100 ama cevaplar otomatik cevap gibi. Sistem almayı düşünüyorum. Ne yapmalıyım?
Kardeş internetten alma. Kusurlu olma olasılığı yüzde elli.

Hocam sakın almayın, hazır sistem siparişi vermiştim 2 hafta bekledim gelmedi en sonunda iptal ettim. Paranın iadesi 1 ay sonra yapıldı sürekli oyaladılar, Teknobiyotik'e bakmanızı öneririm.

Teknobiyotik hakkında çok bir bilgim yok ama YouTube yorumlarınada verdikleri cevaplar çok hoş değil.

Güvenilir tavsiye ederim. Hazır sistem alacaksanız tek sıkıntısı uzun sürmesi fakat bu da zaten sitede belirtiliyor. Şikayet var sitesindeki şikayetlere gelecek olursak; deneyimlemiş biri olarak site üzerinden şikayetiniz cevaplandıktan sonra 1 saat içerisinde tarafınıza telefonla geri dönüş yapılıyor. Ayrı bir şikayet birimleri var. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri en iyi sitelerden bir tanesidir.

Müşteri hizmetlerine ulaşmakta çoğu kişi sorun yaşadığını söylüyor. Emin misiniz?

Kardeş internetten alma. Kusurlu olma olasılığı yüzde elli.

Başka alacak bir yer yok ki kardeş.

Bu şans meselesi her hazır sistem satan sitede bu sorunları mevcut. İlla hazır sistem alacağım diyorsan da QP bilişimi öneririm. Tavsiyem parça parça farklı sitelerden alıp kendin toplaman.

Çok pahalı orası diye biliyorum. Bütçem çok fazla değil.
Hocam ben korkumdan alamamıştım sizin gibi baktım şikayetvara hazır kasa aldım.

Markaların sistemleri gereksiz pahalı oluyorlar. Aynı paraya daha iyi bir sistem kurulabiliyor.

Son düzenleme:
Hocam Şikayetvar gibi sitelerde uzun süre takılınca kafayı yemiştim.

En son ne olursa olsun artık diyerek bu fareyi aldım. Satıcısı Incehesap. Ağustos 18'inde verdim siparişi, bekliyorum. Sorunların çoğunluğu uzun kargo süresi ile alakalıydı.

Kargom elime ulaşınca bilgilendiririm.
Kargon hala gelmei galiba.

Bozuk ürün gönderildi kutusu da hasarlıydı. Değişim talep ettim ürün sorunsuz dendi. Sonrasında iade ettim kabul edilmedi.
Öncesinde anakart almıştım sorunsuzdu. Şansınıza yani!

Yeni konular

Geri
Yukarı