İncehesap Montaj/Kargo süreci

aytug74

Centipat
Daha fazla  
20 Mayıs cuma günü Gaming gecesinden bir hazır sistem almıştım bugün montaj aşamasına geçti bu süreç kaç gün sürer? Ne zaman kargoya verilir? Bir de kargo seçeneklerinde sadece UPS Kargo vardı ilk defa kullanacağım UPS Kargo nasıldır?

Montaj süresi hakkında bilgim yok fakat ups diğer kargolara nazaran biraz geç getiriyor. Sebebi de diğer kargo firmaları gibi yaygın bi bayi ağına sahip değiller. Ben Trabzonda oturuyorum kendimden örnek vereyim. Her ilçeye belirli günde teslimat yapılıyor. O gün gelene kadar merkezde ki depoda kargo bekliyor. İstanbuldan Trabzon'a kargo 1 günde gelmesine rağmen 4-5 gün dağıtıma çıkmasını beklediğim oluyor. Diğer kargolara göre çok daha güzel taşıma gerçekleşiyor. Şuana kadar ups ile aldoğım kargolsrın kutulsrında bırakın dedormeyi çizik bile görmedim.

Bulunduğun konuma göre değişir. Her yerde aynı performansı veremiyor kargo firmaları. Bugüne kadar UPS ile birçok ürünüm geldi hiçbirinde sorun yaşamadım. Sadece takip sistemleri pek iyi değil. Dağıtıma çıktığını yazmıyorlar mesela. Birden eve gelip teslim ediyorlar ondan sonra direkt teslim edildi oluyor.

20 Mayıs cuma günü Gaming gecesinden bir hazır sistem almıştım bugün montaj aşamasına geçti bu süreç kaç gün sürer? Ne zaman kargoya verilir? Bir de kargo seçeneklerinde sadece UPS Kargo vardı ilk defa kullanacağım UPS Kargo nasıldır?
Benim aldığım sistemin gelmesi 30 gün sürmüştü ama parça ellerinde yokmuş en sonunda aradılar bunun yerine şu parçayı taksak olur mu diye sonra sorunsuz şekilde yolladılar.

Bulunduğun konuma göre değişir. Her yerde aynı performansı veremiyor kargo firmaları. Bugüne kadar UPS ile birçok ürünüm geldi hiçbirinde sorun yaşamadım. Sadece takip sistemleri pek iyi değil. Dağıtıma çıktığını yazmıyorlar mesela. Birden eve gelip teslim ediyorlar ondan sonra direkt teslim edildi oluyor.

UPS Kargo'yu 1 ay beklemiştim. Ama arkadaşda 3 günde aldı.

Benim aldığım sistemin gelmesi 30 gün sürmüştü ama parça ellerinde yokmuş en sonunda aradılar bunun yerine şu parçayı taksak olur mu diye sonra sorunsuz şekilde yolladılar.

İstanbul/Küçükçekmece’de oturuyorum 2 haftadan fazla sürer mi ?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı