İncehesap nasıldır?

mert_tr52

Centipat
Arkadaşlar cuma günü hazır sistem siparişi verdim. İnternette biraz gezinince YouTube, forum siteleri olsun bunlarda İncehesap'tan alışveriş yapmayın, bozuk geliyor, gelmesi uzun sürüyor vb. şikayetlere rastladım. İçime bir kuşku düştü sonuçta para kolay kazanılmıyor ve heba olmasını hiçkimse istemez. Yakın bir zamanda hazır sistem sipariş deneyimi olan biri acaba deneyimlerinden bahsedebilir mi? Tahmini kaç günde gelir? Herhangi sorun veya arıza yaşar mıyım? Cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
3-5 tane sorun yaşayan kişi şikayetini abartarak her yere yazınca böyle oluyor tabii. Kebapçı değil bu firmalar, kurumsal yerler. Kargonun geç gelmesi firma ile değil kargo şirketi ile alakalıdır. Bozuk ürün olduğunda değişim yapılıyor.

Arkadaşlar cuma günü hazır sistem siparişi verdim. İnternette biraz gezinince YouTube, forum siteleri olsun bunlarda İncehesap'tan alışveriş yapmayın, bozuk geliyor, gelmesi uzun sürüyor vb. şikayetlere rastladım. İçime bir kuşku düştü sonuçta para kolay kazanılmıyor ve heba olmasını hiçkimse istemez. Yakın bir zamanda hazır sistem sipariş deneyimi olan biri acaba deneyimlerinden bahsedebilir mi? Tahmini kaç günde gelir? Herhangi sorun veya arıza yaşar mıyım? Cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Evet maalesef aynı hataya ben de düştüm. Hem çok geç getiriyorlar hem de bir arıza sorun veya iade işlemi olursa ilgilenmiyorlar. Dava bile açtık onu da umursamıyorlar. Rezalet bir firma. Keşke vermeseydin. Ayrıca sistemin ortalama 10 15 günde gelir.

3-5 tane sorun yaşayan kişi şikayetini abartarak her yere yazınca böyle oluyor tabii. Kebapçı değil bu firmalar, kurumsal yerler. Kargonun geç gelmesi firma ile değil kargo şirketi ile alakalıdır. Bozuk ürün olduğunda değişim yapılıyor.

Aga üstte bir arkadaş yaşamış. Mesela şu an içime bir kuşku düştü, tedirgin oldum.

Evet maalesef aynı hataya ben de düştüm. Hem çok geç getiriyorlar hem de bir arıza sorun veya iade işlemi olursa ilgilenmiyorlar. Dava bile açtık onu da umursamıyorlar. Rezalet bir firma. Keşke vermeseydin. Ayrıca sistemin ortalama 10 15 günde gelir.

Yaşadığın problemler neydi?

Sistemimin anakartını, güç kaynağını klavye-maus gibi bir çok ürünümü ordan aldım eylül ayında. Bir sıkıntı yaşamadım açıkcası. İnternete bakarsak her firma hakkında şikayet buluruz çünkü sorun yaşamayanlar yazmıyor sadece sorun yaşayanlar yazıyor şikayet sitelerine.

Arkadaşlar cuma günü hazır sistem siparişi verdim
Öncelikle hayırlı olsun.
İnternette biraz gezinince YouTube, forum siteleri olsun bunlarda İncehesap'tan alışveriş yapmayın, bozuk geliyor, gelmesi uzun sürüyor vb. şikayetlere rastladım.
Çok normal. Bu her şirkette olan bir şey. Ayrıca teknoloji sanş işi.
İçime bir kuşku düştü sonuçta para kolay kazanılmıyor ve heba olmasını hiçkimse istemez.
Tabii ki. Merak etmeyin heba olmayacak. Zaten müşteriyi koruyan bir sürü yasa, kural, yer var.

Yakın bir zamanda hazır sistem sipariş deneyimi olan biri acaba deneyimlerinden bahsedebilir mi?
Ben 29 Nisan'da siparişimi verdim.
O zamanlar hafta sonu yasağı vardı.
Tam 15 iş gününde geldi.
Herhangi bir sıkıntı yoktu.
Kolayca ekran kartımı taktım ve sistemimi kullanmaya başladım.
Tahmini kaç günde gelir?
Mayıs'da verdiğim 2. sipariş 9. iş gününde geldi.
Şuanda da öyle bir vakittle gelir büyük ihtimalle.

Herhangi sorun veya arıza yaşar mıyım?
Yaşarsanız, ürününüzü koşulsuz 15gün iade edebilirsiniz.

Eğer içinize su serptiysem ne mutlu bana.

(İncehesap çalışanı değilim.)

Geri
Yukarı