İncehesap nasıldır?

Aga üstte bir arkadaş yaşamış. Mesela şu an içime bir kuşku düştü, tedirgin oldum.

Yaşadığın problemler neydi?

Dostum o zaman gir şikayet var sitesinde oku oradan her firma ile ilgili yorumları bütün markalardan soğu. Sen bence biraz fazla paranoyaksın ya da İncehesap'ı hayatında ilk defa duymuşsun. Ama korkmana gerek yok. Böyle şikayetleri ASUS ve MSI bile alıyor. Şimdi onlardan ürün almayacak mısın?

Hazır kasa, monitör, hoparlör, telefon hepsini oradan aldım. Bir sıkıntı yok.

Reis mail attığımda her zaman otomatik cevap alıyorum. Canlı biriyle mailleşemiyor muyuz?

Siparişlerim kısmından mesaj gönder. Mail'i çok uzatma. Yoğun zamanlarda belki geç cevap gelebilir. Ben mail attığımda 15 dk sonra yanıt geldiği de oldu (otomatik yanıt değil).

Siparişlerim kısmından mesaj gönder. Mail'i çok uzatma. Yoğun zamanlarda belki geç cevap gelebilir. Ben mail attığımda 15 dk sonra yanıt geldiği de oldu (otomatik yanıt değil).

Siparişlerim kısmından göremedim yardımcı olabilir misin?

Bir de yarım saat önce fatura kesildi. Kargoya ne zaman verilir?

Siparişlerim kısmından göremedim yardımcı olabilir misin?

Bir de yarım saat önce fatura kesildi. Kargoya ne zaman verilir?
1605598782298.png

Sayfanın üstünde Çıkış'ın solunda yazıyor.

Kargo birkaç güne verilir sistem vs. aldıysan 15 gün sürebilir. Diğer ürünler en fazla 1 haftada kargoya verilir. (Bende böyle oldu)

Yeni konular

Geri
Yukarı