İncehesap rezilliği

Merhaba, sorunumu burada yazamayacağım. İsteyen konularıma girip çektiğim sorunları okuyabilir. Ben bu bozuk bilgisayarı garantiye gönderdim ve yapmadan geri gönderdiler. Ve güç kablosu ve 2 tane vidası eksik şekilde geldi yani PC'yi çalıştıramıyordum. Neyse ki mail atmam sonucu geri gönderildi.

Ve PC'yi en sonunda açabildiğimde garantide iken hiçbir şey yapılmadığını gördüm. Aynı problem devam etmekteydi. Ben de şikayetvar'a şikayette bulundum ve geri döndüler. Biri aradı ve bir numara verdi, bu numaraya WhatsApp'tan mesaj atın ve sorununuzu anlatın dedi. Sorun oluştuğu zaman videosunu çekip attım sorunu anlattım. Fakat 1 günü aşkın süredir ne WhatsApp'ta geri döndüler ne aradılar ne de maillerime geri dönüyorlar. Artık kafayı yemek üzereyim. Ben bu bilgisayarı almak için aylarca para biriktirmiştim ve şu an hepsi boşa gitmiş gibi hissediyorum. Resmen beni takmıyorlar.
Şu an yapmam gereken şey nedir sizce? Artık çok sinirliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
incehesap tan sipariş verdim verdiğime pişman oldum vallahi. her gün başka bir olumsuz haber okuyorum. örneğin şu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
video gibi. pazartesi günü siparişimi iptal etmeye çalışacağım ben de.

size tavsiyem yasal süreci başlatmanız. bu zamana kadar yardımcı olmadıysalar bu saaten sonrada zor.

Her gün mesaj atıyorum. E-mail atıyorum. Fakat ne dönen var ne arayan var hala. Resmen dalga geçiyorlar. Bilgisayarı açıp oynayamıyorum ben çünkü herhangi bir şekilde görüntü vermiyor. Artık bıktım. Sakın bu malum siteden hazır sistem veya teknolojik ürün almayın.

Ben de daha önce ssd almıştım hiç bir problem yaşamamıştım. Buna güvenerek rival 600 fare aldım ve bozuk ürün gönderdiler. Değişim için aradım, bilmem ne sebebiyle çalışmıyoruz diyen bir ses kaydı çıktı, ben de internet siteleri üzerinden değişim talebi oluşturdum. Bana yurtiçinden kargolamam için bir kod verdiler, aynı gün gittim verdim kargoyu. 1 günde ulaşmış ellerine, ellerine ulaştıktan bir gün sonra aradım elimize ulaşmış ama henüz kaydı yapılmamış dendi. 3 gün sonra(bugün) tekrar aradım, 15 dakika beklettiler sonra hattı mı kapattılar ne yaptılar, bütün ses kesildi telefondaki. Geri arayayım dedim aranmıyor. Bir kaç saat sonra gene aradım, aynı olayı yaşadım. Bu ne vurdumduymazlıktır. Şu an 3.yü aradım ve hala ulaşamadım.

Ben de daha önce ssd almıştım hiç bir problem yaşamamıştım. Buna güvenerek rival 600 fare aldım ve bozuk ürün gönderdiler. Değişim için aradım, bilmem ne sebebiyle çalışmıyoruz diyen bir ses kaydı çıktı, ben de internet siteleri üzerinden değişim talebi oluşturdum. Bana yurtiçinden kargolamam için bir kod verdiler, aynı gün gittim verdim kargoyu. 1 günde ulaşmış ellerine, ellerine ulaştıktan bir gün sonra aradım elimize ulaşmış ama henüz kaydı yapılmamış dendi. 3 gün sonra(bugün) tekrar aradım, 15 dakika beklettiler sonra hattı mı kapattılar ne yaptılar, bütün ses kesildi telefondaki. Geri arayayım dedim aranmıyor. Bir kaç saat sonra gene aradım, aynı olayı yaşadım. Bu ne vurdumduymazlıktır. Şu an 3.yü aradım ve hala ulaşamadım.
Evet o altyapi sebebiyle ben de arayamadım ve ses kesilmesi bugün aradiğimda bana da oldu. Benim bilgisayarım 2. Kez garantide. Bu kez de yapılmassa virüs olayları bitince mahkemeye başvurmayı düşünüyorum.
Bugün ulaşabildim, 1 haftadır bilgisayae serviste durumu nedir dedim, biras bekleticem bilgi alacagim dedi ve bekeldim tekrar geldiğinde bi bilgi görunmuyor dedi. İlerleyen gunlerde ararsaniz bilgilendirileceksiniz dedi. 1 haftadır ellerinde ve nasıl bilgi yok anlayamadım. Galiba yine yapmadan gönderecekler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı