İncehesap iade rezilliği

AsakaXenshi

Kilopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Cpu: AMD Ryzen 5 5600X / Gpu: SAPPHIRE Nitro Plus 6700 XT / Ram: CORSAIR Vengeance RGB Pro 16 GB CL16 3600Mhz / MotherBoard: GIGABYTE UD X570 / Psu: SHARKOON ShpV2 650w
Merhaba herkese iyi günler,

31.05.2020 tarihinde 1.240.42 TL değerinde Cooler Master H500 kasa siparişi verdim. 3 gün içinde fatura kesilip temin edeceklerini söylediler 1 gün gecikme oldu insanlık halidir sonuçta cuma indirimleri vs derken herkes sipariş veriyor. 05.06.2020 tarihinde ürünü almak için kargo şubesine gittim ve kasa yerine AOC marka monitör yollamışlar. Direkt arayıp bir yanlışlık olduğunu söyledim iade kodu ile iade ettim ve 06.06.2020 ertesi gün cumartesi günü İstanbul şubesine ulaşan kargo yarım gün çalıştıkları için pazartesi gününe kalmış. 08.06.2020 pazartesi günü ellerine ulaşan monitörü arızalı monitör sanıp teknik servise vermişler aradığım zaman üstüne basa basa iade ürünü olduğunu söylediğim halde teknik servise vermişler. 2 gün boyunca üst üste aradığım halde klasik cevaplardan başka cevaplar vermeyip yanlışlık Oldu'dan başka bir şey diyemediler. Az önce görüşme sağladığımda işi yönetici müdürlerine kadar taşıdıklarını ve hatanın kimde olduğunu halen bilmediklerini yönetici müdürlerin monitör ve kasanın detaylı bilgilerini istediklerini onun yanıtını beklediklerini ve ne zaman çözüleceğini bilmediklerini söyleyip geçiştirmeye devam ettiler. Bu işin parasında değilim ama müşteri hizmetleri bile böyle bir şeyin ilk defa yaşandığını söylüyor adamlar ellerindeki monitörü halen sorgulayıp kasa mı göndermeme konusunda direniyorlar. Şu zamana kadar sorunsuz alışverişimde böyle bir şansa denk gelmem çok komik.

Arada olur öyle şeyler. Sana denk gelmiş. Yoksa iade ve diğer işlerde ilgileniyor adamlar. Umarım en kısa sürede çözülür.

Baya ilgilendikleri için aralarında birinin suçu var ama kimin suçu bilemiyoruz deyip işin içine yöneticilerini sokması baya ilgileniyorlar.

4 sene önce monitör almıştım. Sorunsuzdu ve geri iade aldılar. Geçen cuma ssd almıştım. İptal ettim. Birkaç dakika sonra mesajıma cevap verip iadeyi yaptılar. Sizinkisi biraz karışık olabilir çünkü elinizde belge yok. Adam derse ki kardeşim biz sana kasa yolladık. İspat etmek için paketi açıp bakmanız ve kargoyu teslim almamanız gerekiyor bu gibi şeylerde. Sıkıntılı adamlar olsa bunu diyebilirlerdi. Hatayı kabullenip çözeceklerdir.

4 sene önce monitör almıştım. Sorunsuzdu ve geri iade aldılar. Geçen cuma ssd almıştım. İptal ettim. Birkaç dakika sonra mesajıma cevap verip iadeyi yaptılar. Sizinkisi biraz karışık olabilir çünkü elinizde belge yok. Adam derse ki kardeşim biz sana kasa yolladık. İspat etmek için paketi açıp bakmanız ve kargoyu teslim almamanız gerekiyor bu gibi şeylerde. Sıkıntılı adamlar olsa bunu diyebilirlerdi. Hatayı kabullenip çözeceklerdir.

Elimde nasıl belge yok? 😀 Monitör zaten onlara ulaştı fotoğrafları da öyle. Adamların bana gönderdiği monitörde fatura olarak ismim ve faturada cooler master yazıyor.
Öncelikle geçmiş olsun rezalet puanı 10 üzerinden 10 gerçekten forumda artık bu kaçıncı rezillikler bilmiyorum ama umarım en yakın zamanda sorununuz çözülür.

Yarın kesin olarak kasayı kargoya vereceklerini söylüyorlar ama pek inanasım gelmiyor. Çünkü işin içine yöneticiler müdürler girdiği için onların yanıtlarını bekliyoruz demişlerdi. Artık aradığımda ismimi veriyorum direkt tanıyorlar çay falan içmeye gideceğim yanlarına kısmet olursa.

Elimde nasıl belge yok? 😀 Monitör zaten onlara ulaştı fotoğrafları da öyle. Adamların bana gönderdiği monitörde fatura olarak ismim ve faturada Cooler Master yazıyor.

Yarın kesin olarak kasayı kargoya vereceklerini söylüyorlar ama pek inanasım gelmiyor. Çünkü işin içine yöneticiler müdürler girdiği için onların yanıtlarını bekliyoruz demişlerdi. Artık aradığımda ismimi veriyorum direkt tanıyorlar çay falan içmeye gideceğim yanlarına kısmet olursa.

Şöyle bir durum var adam derse ki kardeşim fatura kasaya kesilmiş, bizde yanlış olmaz, biz nereden bilelim senin dolandırıcı olmadığını dese, nasıl ispat edeceksin ki? Neyse kötü senaryolar üretmeyeyim. Çözülür hocam merak etme, çok satış yapıyorlar karıştırmışlar belli ki.

Şöyle bir durum var adam derse ki kardeşim fatura kasaya kesilmiş, bizde yanlış olmaz, biz nereden bilelim senin dolandırıcı olmadığını dese, nasıl ispat edeceksin ki? Neyse kötü senaryolar üretmeyeyim. Çözülür hocam merak etme, çok satış yapıyorlar karıştırmışlar belli ki.

Kargo şirketinde tanıdığım var kayıtlar var. Kendileri de olumsuz bir şeyin söz konusu olamayacağını söylediler benim açımdan. Dediğiniz şey imkansız yani boş verin.

Geri
Yukarı