İncehesap şubat indirimlerinden alınan anakart kutusu hasarlı çıktı

luktodoro

Centipat
Katılım
23 Mayıs 2019
Mesajlar
120
Yer
Balıkesir
Arkadaşlar, kız arkadaşımla kendime bu anakartlardan sipariş verdik. Onunki yine sadece köşesinde az normal denebilecek şekilde hasar vardı fakat bu kutu direkt bana bu şekilde geldi bugün. Ürünü diğer bileşenler elime ulaşmadığından daha deneyemiyorum. Fakat iç poşetteki jelatini ilk ben açtım ve üründe de herhangi bir parmak izine rastlamadım. İade etmeme gerek var mı? Etsem kabul ederler mi? Fikrinizi belirtirseniz sevinirim.

WhatsApp Image 2021-02-27 at 13.00.30.jpeg
 

Onur Akgül

Hectopat
Katılım
16 Ekim 2015
Mesajlar
603
Bu yüksek ihtimalle kargo şirketi ile alakalı bir durum. Bende aynı siteden ekran kartı aldım ve kutusunda bu kadar olmasa da hasar vardi. Kutuyu açmadan fotoğraflarını aldım, keza eğer üründe sorun varsa bu fotoğraflar ile gerekli yerlere baş vuracaktım. Üründe kusur olmadığı için üstüne düşmedim.
 

Fatih A

Centipat
Katılım
25 Kasım 2020
Mesajlar
1.122
Çözümler
2
Zaten bazı ürünler bu yüzden ucuza satılıyor diye biliyorum. Bozuk olduğunu zannetmiyorum. Bence gerek yok iade etmeye.
 
KS
luktodoro

luktodoro

Centipat
Katılım
23 Mayıs 2019
Mesajlar
120
Yer
Balıkesir
Benim de ilk planım iade etmemek de bir daha İncehesap'tan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Dün de Gaming gecesinden Ryzen 5 3600 sipariş verdim fakat ondan da korkuyorum artık. İptal de edemiyorum işleme alındığından dolayı. Ek olarak poşetin içinde direk kutu karşımdaydı. Herhangi bir koruma söz konusu bile değildi. Bundan yaklaşık 5-6 ay önce aldığım RAM ise çok iyi paketlenmişti. Anlam veremiyorum.
Aynı anakarttan sipariş etmiştim 2 gün önce geldi. Paketini bile açmadım öylece duruyor. Beni de işkillendirdin şimdi.

Hocam kız arkadaşıma da aynısından aynı gün sipariş verdim. Onunkinin sadece köşeleri birazcık ezilmiş şekilde geldi yine bugün. Şansınıza kalmış umarım en iyi şekilde ulaşmıştır elinize.
 
Yukarı