İncehesap ve pişmanlık

Anatolian

Hectopat
Gaming gecesi hakkındadır.

1- Pahalı malı ucuza sattığını göstermek.
1200 TL olan RAM'i, 890'da indirimli koyduktan sonra stok eritmek için 70 lira civarı indirim yapmak. Kaldı ki Hepsiburada'da aynı fiyatta RAM varmış ne tesadüf? E biz niye bekledik birader?

2- Hasarlı malların veya ambalajlari açık ürünlerin geldiği müşteri şikayetleri

3- MSI MAG FORGE 101M modeli sadece adreslenebilinir fanlara sahip olduğu icin 600 lira idi. Ve onun 100M olanı adreslenebilir olmadığı için 480 TL civarıydı indirimli. Bu adamlar ise 101M yi 490'a koymuşlar önceki bir Gaming gecesinde.

4- Soğutma kalitesi kötü fakat değerleri yüksek olan karti kakalamak.
İşte burada 80 dereceye kadar cikan XFX 590 8 GB ekran kartini indirimli olarak sunmak en büyük örnek.

5- Kalitesiz ya da kaliteli markalarin alt pahalı modellerini indirime sunmak. İşin çakallık kısmıda burada.

Beklediğime pişmanım. Cuma günü geldi alışveriş yaparız dedim. İnanın boş yere bekledim. Ben daha da yapmam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kusura bakma ama laf olsun diye elestirmissin. Fiyat karsilastirmasi yaptim. Piyasanin altinda 150-200tl arasinda degisen indirimler vardi. İki hafta önce ram aldim gayet ucuza aldim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı