İncehesap ve pişmanlık

2600X geçen ay 800 liradan satildi. O zaman dolar kuru 6 liraydi piyasa fiyati 1000 civari satiliyordu.

3600 1050 liradan satildi. Piyasa fiyati 1300 civariydi.

Arkadaşlar ben haksız olsaydım inanın buraya teşekkür konusu veya tavsiye konusu açardım. Bu kadar insan olumsuz yorum yapıyorsa bir bildikleri vardır inanın buna. Sizin aldığınız mallar ucuz evet. Ama bu da pazarlama stratejisi işte. İlgisini çek, olta at yakala. Hazır alıyorsun işlemci durma kalitesiz RAM'de al demişler işte. Ben sadece gördüğümü paylaşıyorum.

Gaming gecesi hakkındadır.

1- Pahalı malı ucuza sattığını göstermek.
1200 TL olan RAM'i, 890'da indirimli koyduktan sonra stok eritmek için 70 lira civarı indirim yapmak. Kaldı ki Hepsiburada'da aynı fiyatta RAM varmış ne tesadüf? E biz niye bekledik birader?

2- Hasarlı malların veya ambalajlari açık ürünlerin geldiği müşteri şikayetleri

3- MSI MAG FORGE 101M modeli sadece adreslenebilinir fanlara sahip olduğu icin 600 lira idi. Ve onun 100M olanı adreslenebilir olmadığı için 480 TL civarıydı indirimli. Bu adamlar ise 101M yi 490'a koymuşlar önceki bir Gaming gecesinde.

4- Soğutma kalitesi kötü fakat değerleri yüksek olan karti kakalamak.
İşte burada 80 dereceye kadar cikan XFX 590 8 GB ekran kartini indirimli olarak sunmak en büyük örnek.

5- Kalitesiz ya da kaliteli markalarin alt pahalı modellerini indirime sunmak. İşin çakallık kısmıda burada.

Beklediğime pişmanım. Cuma günü geldi alışveriş yaparız dedim. İnanın boş yere bekledim. Ben daha da yapmam.
Sadece İncehesap değil Türkiye'de herkes her yer böyle. İndirim yapılmış gibi gösterip normal fiyatından daha pahalıya satıyorlar. Maalesef ülkemizin insanları işte.

Bence İncehesap Gaming Gecesi indirimlerinden 180TL'ye Corsair 8 GB 3000MHz RAM aldım, kulaklık aldım, fare aldım hepsi çok iyiydi ve piyasanın çok altı fiyatlardı. Adamlar, gerçekten indirim yapıyor ama her ürüne değil araştırarak alırsan çok karlı bir sistem Gaming Gecesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı