Çözüldü İncehesap'tan aldığım hazır sistemin ramlerinden bir tanesi bozuk

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

liilmelikeliil

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 2-3 hafta önce hazır sistem satın aldık. Bu zamana kadar sorunsuz çalışıyordu. Oyun oynarken mavi ekran verdi. meğerse RAM'lerden bir tanesi bozukmuş. RAM'lerin garanti kağıdı çıkmadı. Bozuk olan RAM'in bozuk olanını geri göndersem olur mu? Kit olarak göndermem gerekiyor mu bilgisayarsız kalmak istemiyorum.

Çözüm
Size de danışmak istedim?
Fakat arkadaş doğru söylemiş, burada yazılan şey kafanıza göre hareket etmek olur ve yanlış bir şey yaparsanız bu seferde garantiden çıkacağı için haksız duruma düşebilirsiniz. Fazla vakit kaybetmeden siteye ulaşın ve hatalı olan parçayı şikayet edin, kit şeklinde ise bir süre daha bilgisayarı kullanamayabilirsiniz ama en azından sorunu sıkıntı yaşamadan çözersiniz.
Garantisi varsa iade ede bilirsiniz.Ama kit olarak göndermen gerekir diye düşünüyorum.incehesapa ulaşıp sora bilirsin.Kargoda bi yere çarpıp kırılmış ola bilir belki takarken yanlış takmışlardır.Bi çıkar tak istersen.

Size de danışmak istedim?
Fakat arkadaş doğru söylemiş, burada yazılan şey kafanıza göre hareket etmek olur ve yanlış bir şey yaparsanız bu seferde garantiden çıkacağı için haksız duruma düşebilirsiniz. Fazla vakit kaybetmeden siteye ulaşın ve hatalı olan parçayı şikayet edin, kit şeklinde ise bir süre daha bilgisayarı kullanamayabilirsiniz ama en azından sorunu sıkıntı yaşamadan çözersiniz.

Çözüm
Tamam teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı