Aldığım RAM bozuk çıktı

Denemeler yaptım ve 1 saat önce açtığım konuda bunları detaylıca yazdım. Aklınıza gelen ekstra bir çözüm varsa konuya yazabilirsiniz; R5 2600 sisteme RAM takınca görüntü gelmiyor Silgi ile silmeyi de denedim.

Şubeye gidip direkt oradan değişim isteyebilirim değil mi? İnternetten aldım diye belirttikleri bir yere kargolamamı istemesinler?
Emin değilim ama satın aldığınızı kanıtlarsanız büyük ihtimal değişirler.

İşlemcin 8 GB üstünümü desteklemiyor acaba ?
R5 2600 ve B450M S2H kullanıyorum.
Emin değilim ama satın aldığınızı kanıtlarsanız büyük ihtimal değişirler.
Fatura ile gideceğim yarın bakalım ne olacak.
Güncelleme: Şehrimdeki mağazaya gittim ancak maalesef yardımcı olmadılar. Genel merkeze kargo ile göndermemi istediler. Kutuyu hazırlayıp kurye çağırdım bakalım İstanbul'a yollayacağım. Ücret iadesi değil değişim istediğimi belirten bir yazı da koydum kutunun içine.
-------
Değişim istediğimi belirten notla beraber geri göndermiştim. Daha sonrasında internet sitesindeki bize ulaşın kısmından da değişim istediğimi ilettiğim halde bugün arayıp konuştuğumda kapalı kutu ürün kalmadığı için ücret iadesi yapılacak dendi. Ben de aynı ürün olmasına gerek yok, muadil veya bir üst modeli gönderebilirsiniz bu hakkım diye biliyorum dedim. Tekrar bir talep oluşturdular bakalım ne olacak. Gelişme oldukça güncelleyeceğim.
------------
Yaklaşık 3 hafta sonra yeni RAM'imi teslim aldım. Aynı modeli gönderdiler. Bunda hiçbir sorun yok. Sistemim düzgün çalışıyor. Biraz geç oldu ama çözüldüğüne sevindim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı