İncehesap'tan ekran kartı alınır mı?

@Newasky ben amd seviyorum ya, zaten internetten bir şey alabileceğimi düşünmüyorum çünkü iade garanti gibi sorunlar insanı çileden çıkarıyor

Peki bu fiyat nasıl? Diğer yerlere göre çok daha ucuza veriyor vatan ama performansını bilmiyorum

Peki bu fiyat nasıl? Diğer yerlere göre çok daha ucuza veriyor vatan ama performansını bilmiyorum
Asus Dual'e göre iyi, 6700 XT'ye göre yüksek fiyat. Asus Dual piyasadan 100 TL pahalı. Vatan'dan almaya değer güven sorununuz varsa. Ama diğer modeller 8500 TL civarına bulunabiliyor.

Asus Dual'e göre iyi, 6700 XT'ye göre yüksek fiyat. Asus Dual piyasadan 100 TL pahalı. Vatan'dan almaya değer güven sorununuz varsa. Ama diğer modeller 8500 TL civarına bulunabiliyor.
Babamın güven sorunu var ya yük olmak istemiyorum o yüzden 1000 tl kazık yemeyi bile göze alırım 😓

...zaten internetten bir şey alabileceğimi düşünmüyorum çünkü iade garanti gibi sorunlar insanı çileden çıkarıyor.
O tür sorunlar genelde internetten alışveriş yapmadığın zaman daha çok baş ağrıtıyor. E-ticarette yaşadığın sorunu daha kolay çözebiliyorsun hem tüketiciyi koruyan yasalar olduğu için hem de firmalardaki e-ticaret çalışanları işlerini daha özverili yaptıkları için. Bu arada, İncehesap'tan kart alıp iki hafta içinde iade ettiğim bile oldu soğutma performansından memnun kalmadığım için. Hiçbir sorun da çıkartmadılar, sorgu ve sualsiz gönderdiğimin ertesi günü onayladılar iadeyi.

Babamın güven sorunu var ya yük olmak istemiyorum o yüzden 1000 tl kazık yemeyi bile göze alırım 😓

6700 XT ile 6750 XT arasındaki tek fark 2Gbps daha hızlı bellekler yoksa birebir aynı kart. Vatan'da o baktığın model f/p olarak iyi alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı