İncehesap'tan James Donkey 710 aldım ve çok pişmanım

blindingeye

Hectopat
İncehesap'tan James Donkey 710 aldım. Başlarda kablo kıvrılmaya başladı sonra temassızlık belirdi. Garantiye gönderdim, tamir oldu deyip gönderdiler. Şimdi gönderdiğimden de kötü. Kafamı 1 2 cm oynatınca kulaklıktan çıt sesleri gelip ses gidiyor. Oyun oynarken çok rahatsız oluyorum ve göndermekte istemiyorum. En az 2 3 hafta bekletiyorlar. Ne yapmalıyım? Geri gönderebilirim ama ilgisizler. Ben temassızlık var diye gönderdim, onlar "1 kulaklıktan ses gelmiyor diye göndermişssiniz" dediler. Sorunu bile okumaya üşeniyorlar. Bir daha göndersem düzelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İncehesap'tan James Donkey 710 aldım. Başlarda kablo kıvrılmaya başladı sonra temassızlık belirdi. Garantiye gönderdim, tamir oldu deyip gönderdiler. Şimdi gönderdiğimden de kötü. Kafamı 1 2 cm oynatınca kulaklıktan çıt sesleri gelip ses gidiyor. Oyun oynarken çok rahatsız oluyorum ve göndermekte istemiyorum. En az 2 3 hafta bekletiyorlar. Ne yapmalıyım? Geri gönderebilirim ama ilgisizler. Ben temassızlık var diye gönderdim, onlar "1 kulaklıktan ses gelmiyor diye göndermişssiniz" dediler. Sorunu bile okumaya üşeniyorlar. Bir daha göndersem düzelir mi?
Kulaklık sorunu SSD ile alakalı olması biraz zor gibi.

Sorunu aynen 2.kez detaylıca dile getir. Akabinde garanti kapsamında yetersiz hizmet aldığından ötürü Tüketici Hakem Heyetine başvuracağını da dipnot ekleyerek ürünü gönder. Satıcı ve servisi bu şekilde bilgilendir. Şayet düzeltilmezse iade yoluna gitmek istediğini aksi takdirde hakkını savunacağını beyan et.

İncehesap'la ilgili çok şikayet görüyorum. Hep alışverişe niyetlenip bu yüzden vazgeçtim. James Donkey ürünü olduğu için diğer kısım yorumsuz zaten 🤦🏼‍♂️

Ucuz etin yahnisi insanı kabız eder (ne alaka ise). Almayın şu ürünleri. Önce cebinize, sonra psikolojinize, en sonunda da zamanınıza yazık.

Bu forumda James Donkey ürünlerini önerenlerin profilini vs. takip etmeli. Çok fazla öneri var, troll mü art niyet mi yoksa bilgisizlik mi bilmiyorum ama inatla önerenler var.

Şöyle Google Amca'ya "James Donkey SSD nasıldır?" şeklinde bir cümle yazıp aratsanız daha iyi olurdu. Markayı zaten SSD konusundaki namı ele veriyor. Kötü yorumları bilerek aldığınızı sanmıyorum. Araştırmadan alışveriş yapmayın, yaptırmayın.

Son düzenleme:
Şimdi biri gelip "X aydır James Donkey kullanıyorum çok da memnunum, kullanmadan yorum yapmayın" falan derse hiç şaşırmam 🤣

Aslında konu sahibine bir önerim var. Sosyal deney de denilebilir aslında. Bu konunun aynısını Donanım Arşivi forumuna da açabilir misiniz? Çok merak ediyorum ne tarz tepkiler gelecek, neler yazılacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı