İncehesap'tan toplanan sistem nasıl iade edilir?

Sujoane

Hectopat
İncehesap.com'tan kendim parçalar toplayarak bilgisayar aldım sistem montaj kurulsun diye işaretledim daha sonra montaj kurulunca iade hakkımın olmadığını ögrendim İncehesap'a mesaj attım sistemimi kurmadan gönderin diye daha kurulum filan gerçekleşmemiş Ti ürün hazırlanıyor diyordu onlarda sisteminiz kuruldu bugün kargoya verilecek diye aradılar bende tamam dedim kapattım 1 saat sonra sisteminiz montajlanmaya başladı diye mesaj geldi. Bir daha mesaj attım daha hazırlanmamış montajlamadan gönderin diye bu sefer de montaj tamamlandı diye mesaj geldi. Yani işi yokuşa sürdüler. İade hakkı olmaması için sizce uğraşsam iade edebilir miyim yoksa geçti mi artık.

İncehesap.com'tan kendim parçalar toplayarak bilgisayar aldım sistem montaj kurulsun diye işaretledim daha sonra montaj kurulunca iade hakkımın olmadığını ögrendim İncehesap'a mesaj attım sistemimi kurmadan gönderin diye daha kurulum filan gerçekleşmemiş Ti ürün hazırlanıyor diyordu onlarda sisteminiz kuruldu bugün kargoya verilecek diye aradılar bende tamam dedim kapattım 1 saat sonra sisteminiz montajlanmaya başladı diye mesaj geldi. Bir daha mesaj attım daha hazırlanmamış montajlamadan gönderin diye bu sefer de montaj tamamlandı diye mesaj geldi. Yani işi yokuşa sürdüler. İade hakkı olmaması için sizce uğraşsam iade edebilir miyim yoksa geçti mi artık.
Neden iade etmek istiyorsunuz?

Eve geldikten sonra iade edebilirsin 14 günlük iade hakkınız var kutuyu acmadan iade edin.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-16-20-06-49-040_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-02-16-20-06-49-040_com.android.chrome.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 80
Kullanacaksaniz hayırlı olsun geçmiş olsun ama eğer satmak istiyorum dersen bilgisayarcılar sahininden Letgo gibi yerlerden 1 2 milyar düşürüp satabilirsin.

Sağ olasın kardeşim şimdi satıp yeni sitem filan daha fazla zarar demek iade edemezsem kendim kullanırım parçalar normalden fazla mı pahalı sence.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-02-16-20-06-49-040_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-02-16-20-06-49-040_com.android.chrome.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 61

Geri
Yukarı