İncisözlük'e düştüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ders ortamalarım her zaman 100 olurdu ve okul birincisi olurdum. Üşengeçlik aksine çalışırım, çalışmaya yöneltirim. Bu gelirimi bu azim ve hırsım sağladı. Programcılık iyi bir meslek bir şirkete girebilirsen 4.000 TL hiç bir şey. 10.000 TL bile olabilir programı yapabilirsek, tutarsa..
Benim lise 2 matematiğim 15'ti sınavda... Gerisini sen düşün.

Ben şuan bu bilgi seviyesiyle hiçbir işe alınamam. Para kazanmamın tek yolu sanal ortam gibi. O da artık zor. Bitcoin için çok geç kaldım. 2009'da keşfetseydim, içim rahattı.
Daha 19 yaşındasın, okulu bıraktıysan devam et. Yeter ki, çabala çalışırsan eninde sonunda emeğinin karşılığını alırsın.
Benim lise 2 matematiğim 15'ti sınavda... Gerisini sen düşün.
Çalış, çalış, çalış ve çalış. Düşük al yine çalış. Başar, hırs yap. Azim, çalışma, başarı. Düşün tekrar çalış.

Kim bu Pablo Escobar olay nedir ?

Daha 19 yaşındasın, okulu bıraktıysan devam et. Yeter ki, çabala çalışırsan eninde sonunda emeğinin karşılığını alırsın.

Çalış, çalış, çalış ve çalış. Düşük al yine çalış. Başar, hırs yap. Azim, çalışma, başarı. Düşün tekrar çalış.
Ders çalışmaktan zaten zevk alamıyorum. Hatta kitap okumaktanda zevk alamıyorum. Nefsime göre yaşıyorum ve nefsime karşı koyamıyorum...

@Autistic Boy

Normalde yorum yapmadan aldığın eleştirileri görmek için konuya bakıp çıkmak istedim. Ancak değer verdiğim bir kaç kişi tam yerinde yorumlarda bulunmuş. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. :) İfadesi ile sana bu hayatta bol şanslar diyerek aradan çekiliyorum.

Ders çalışmaktan zaten zevk alamıyorum. Hatta kitap okumaktanda zevk alamıyorum. Nefsime göre yaşıyorum ve nefsime karşı koyamıyorum...
Müzik dinleyerek kitap oku, veya ders çalış. Zevk almaya bak. Hayattan zevk alamazsan hiç bir şeyden alamazsın. Yani 50.000 TL olan bilgisayar da seni mutlu etmez. Böyle kanıların varsa psikoloğa gitmeni tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı