İncisözlük'e düştüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak mesela gereksiz mesaj, Türkçe kurallarına uymayan mesajı ufak hatalardan yiyebiliyorsun. Bundan bir şey olmaz ama dikkat et. Baya değil, bayağı.
Recep abi beni davet etmişti, ona şu an özel mesaj atamıyorum. Buluşmak için zamanım yokta. Umarım bana zaman tanır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe kurallarına uymak, gerekiyor. Ben sürekli kanka, arkadaş kurallara uymadan da davranıyorum tabi ''yerin de'' ceza almıyorum. Lakin 96 cezam var yani pek büyütülecek bir şey değil. Kafana takma 5000 Mesajda özel mesaj gelecek onla mesaj atabilirsin. Moderatör arkadaşlarımız da insan halden anlıyorlar ama boş boş konuşursan gereksiz mesaj alırsın.
5000 mesajdan sonra özel mesaj atabiliyor muyuz?

Recep abi beni davet etmişti, ona şuan özel mesaj atamıyorum. Buluşmak için zamanım yokta. Umarım bana zaman tanır.
Kurallar sert değil, sıkı disiplin o kadar. Hepsi de iyi insanlar, acımasız değil işlerini yapıyorlar. Burası boş bir ortam değil ki, inci sözlük gibi. Orada 15 yaş altı mastürbasyon yapan ergen, sperm israfı kişilerle dolu. Türkçe'mize özen göstermek bizim normalde her yerde yazı yazarken yapmamız gereken bir şey. Nbr değil, Naber de değil. Türkçe'mizi kısaltmayalım saçma sapan İngilizce mesajlar eklemeyelim ok bb değil, Tamam, görüşmek üzere.
5000 mesajdan sonra özel mesaj atabiliyor muyuz?
@Mikail Fidan Öyle bir düşüncesi vardı, etiketledim eğer bakarsa açıklama yapar kardeşim.

Kurallar sert değil, sıkı disiplin o kadar. Hepsi de iyi insanlar, acımasız değil işlerini yapıyorlar. Burası boş bir ortam değil ki, inci sözlük gibi. Orada 15 yaş altı mastürbasyon yapan ergen, sperm israfı kişilerle dolu. Türkçe'mize özen göstermek bizim normalde her yerde yazı yazarken yapmamız gereken bir şey. Nbr değil, Naber de değil. Türkçe'mizi kısaltmayalım saçma sapan İngilizce mesajlar eklemeyelim ok bb değil, Tamam, görüşmek üzere.

@Mikail Fidan Öyle bir düşüncesi vardı, etiketledim eğer bakarsa açıklama yapar kardeşim.
Cinsel konularla onları yargılamak doğru olmaz fakat ergen olarak yargılarsak daha doğru olur. Dediğin şeyi her yaştan insan yapıyordur. Doğamızda var sonuçta.

Cinsel konularla onları yargılamak doğru olmaz fakat ergen olarak yargılarsak daha doğru olur. Dediğin şeyi her yaştan insan yapıyordur. Doğamızda var sonuçta.
Biz yapsak bile, ki ben yapmıyorum. 6 Ay da bir belkiydi eskiden. Bunlar her gün 5-6 defa yaparsa böyle konuya düşerler. Ki zeka seviyeleri +3 maksimum. Bu konuda yargılarsak bir şey değişmez.

Biz yapsak bile, ki ben yapmıyorum. 6 Ay da bir belkiydi eskiden. Bunlar her gün 5-6 defa yaparsa böyle konuya düşerler. Ki zeka seviyeleri +3 maksimum. Bu konuda yargılarsak bir şey değişmez.
Ilginç. Sizin gibi insanlar bu ülkede nadir diyebilirim o zaman. İyi bir durum.

Şimdi de "Düştüm" dediğin o gereksiz ortamı mı savunmaya geçtin. :)

Ben pişman oldum?
Seni az çok tanıyorum. Yanlışlarından ders çıkaran ve pişman olan bir tip değilsin. Burada yardım amaçlı tavsiye istiyorsun, verilen tavsiyelere uymuyorsun bile.

Kendini daha çok kandırma, bana bir şey olmaz yani. Benim umurumda değil. Kendine yazık.

İyi en azından ünlü oldun (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı