İncisözlük'e düştüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi de "Düştüm" dediğin o gereksiz ortamı mı savunmaya geçtin. :)
Boşver. Üstüne gitmeye gerek yok, 18 yaşından yeni çıkmış bir birey. Biraz da depresyon gibi sorunları var, ruh hastalığı demeye gerek yok. Uzatmayın arkadaşlar özür diledi işte. Amma ve lakin bir daha yaparsak forumdan gidecek o kadar!

Biz yapsak bile, ki ben yapmıyorum. 6 Ay da bir belkiydi eskiden. Bunlar her gün 5-6 defa yaparsa böyle konuya düşerler. Ki zeka seviyeleri +3 maksimum. Bu konuda yargılarsak bir şey değişmez.
Ortalama bir erkek haftada en az 1 kere yapıyor diye biliyorum. Ortalamadan hesap edersek. Eğer maddi durumun iyi ise veya yapacak çok hobin ve imkanın varsa, bu tür şeylere yönelimin o kadar az demektir.

Seni az çok tanıyorum. Yanlışlarından ders çıkaran ve pişman olan bir tip değilsin. Burada yardım amaçlı tavsiye istiyorsun, verilen tavsiyelere uymuyorsun bile.

Kendini daha çok kandırma, bana bir şey olmaz yani. Benim umurumda değil. Kendine yazık.
Bak şöyle diyim, ben hata yaptığımda ders alsamda gene aynı hatayı bazen yapıyorum ama bilerek yapmıyorum. En azından hatalarım olursa gene, öyle büyük hatalar kadar olmaz.

Ortalama bir erkek haftada en az 1 kere yapıyor diye biliyorum. Ortalamadan hesap edersek. Eğer maddi durumun iyi ise veya yapacak çok hobin ve imkanın varsa, bu tür şeylere yönelimin o kadar az demektir.
Sevgilim var, mutlu hayatım var. Maddi kazancım 22 yaşında olmama rağmen 4000 TL. Gerçi Ülke'nin bu şartlarında 10.000 TL alsan bile geçinmen zor olsa da, yetip de artıyor. Neden zevk ihtiyacı duyayım ki.

tenor.gif

Sevgilim var, mutlu hayatım var. Maddi kazancım 22 yaşında olmama rağmen 4000 TL. Gerçi Ülke'nin bu şartlarında 10.000 TL alsan bile geçinmen zor olsa da, yetip de artıyor. Neden zevk ihtiyacı duyayım ki.
Ama işte her "22" yaşındaki gencin hayatı, senin ki gibi olmuyor. Ben 19 yaşındayım ve gerçek hayatta kimsem yok ve doğru düzgün birşey yapacak ekipmanım ve yeterli bilgisayarım dahi yok. Ortalamayım ben.

Ama işte her "22" yaşındaki gencin hayatı, senin ki gibi olmuyor. Ben 19 yaşındayım ve gerçek hayatta kimsem yok ve doğru düzgün birşey yapacak ekipmanım ve yeterli bilgisayarım dahi yok. Ortalamayım ben.
Mutlu bir hayatın varsa, başını sokacak bir ev aileni geçindirmek için, onların ihtiyacını karşılamak için yeterli bir para. Her şey için çözüm olur. Diğerlerine ihtiyaç duymana gerek yok. Mesela @Neşeli Enginar abiden ilham al.

Mutlu bir hayatın varsa, başını sokacak bir ev aileni geçindirmek için, onların ihtiyacını karşılamak için yeterli bir para. Her şey için çözüm olur. Diğerlerine ihtiyaç duymana gerek yok.
Birde o yaşta 4000 TL gelir sağlayabilmen mucize olmuş. Bu yaştaki çoğu genç üşengeç ve ders notları zayıf bu ülkede.

Mutlu bir hayatın varsa, başını sokacak bir ev aileni geçindirmek için, onların ihtiyacını karşılamak için yeterli bir para. Her şey için çözüm olur. Diğerlerine ihtiyaç duymana gerek yok. Mesela @Neşeli Enginar abiden ilham al.
Ben şuan bu bilgi seviyesiyle hiçbir işe alınamam. Para kazanmamın tek yolu sanal ortam gibi. O da artık zor. Bitcoin için çok geç kaldım. 2009'da keşfetseydim, içim rahattı.

Birde o yaşta 4000 TL gelir sağlayabilmen mucize olmuş. Bu yaştaki çoğu genç üşengeç ve ders notları zayıf bu ülkede.
Ders ortamalarım her zaman 100 olurdu ve okul birincisi olurdum. Üşengeçlik aksine çalışırım, çalışmaya yöneltirim. Bu gelirimi bu azim ve hırsım sağladı. Programcılık iyi bir meslek bir şirkete girebilirsen 4.000 TL hiç bir şey. 10.000 TL bile olabilir programı yapabilirsek, tutarsa..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı