Merdivenlerden düştüm

Vallahi bana göre iyiymiş :D . Ben daha değişik bir şey yaşadım. Saat 7.30'da beden dersi vardı. Hoca bahçede koşturttu, biz de arkadaşlarla yarış yapmaya başladık. Voleybol filesini görmemişim. Oraya kafam girdi o an da üstüne düştüm. Kolum kırılmış eziktir diye bi' şey dememiştim kimseye. Okul bitti eve geldim annem banyo yap dedi ben kolumu kaldıramıyorum. İlk başta inanmadı. Baktı olmuyor götürdü doktora. Doktor kırık dedi. 1 ay geçti hala almadılar alçımı.

Selamünaleyküm hocalarım. Bugün okuldan erkek saldılar, öğretmenimizin toplantısı varmış. Çıkışta anlamadığım bir şekilde okulun merdivenleri buz tutmuş gibi kaygandı. Birden dengemi kaybettim merdivenlerden düştüm, düştüğüm yer tam saatimin üzerine geliyordu kırılmasın diye elimi ters çevirdim. Bacağımda 4 yerde hafif kanama olmuş elimin içinde ise 3 yerde var, acillik bir durum olmadığı için eve kadar birkaç arkadaşımın yardımı ile gittik. Şu anda bacağımın yarası inanılmaz sancıyor. Umarım hastanelik durum olmadan geçer😣

Hocam elini çevirmeseydin eline bir şey olmazdı saatine olurdu. Artık kendimizden değerli oldu teknolojik aletler.

Yeni konular

Geri
Yukarı