İndirim yalanları

Migrosta görmüştüm fiyatı tam hatırlamıyorum ama şunun gibiydi;
0,99TL yerine 1,00TL ya da 1399,99TL yerine 1399,98TL tam hatırlamıyorum dediğim gibi. Ya bir kuruş azaltıyorlardı ya bir kuruş arttırıyorlardı.

Migros'ta görmüştüm fiyatı tam hatırlamıyorum ama şunun gibiydi;
0, 99TL yerine 1, 00TL'ya da 1399, 99TL yerine 1399, 98TL tam hatırlamıyorum dediğim gibi. Ya bir kuruş azaltıyorlardı ya bir kuruş arttırıyorlardı.

Bunu bende görmüştüm 😂 tamamen saçmalık.

Eylül ayında 380 TL'ye Arctis 1 almak istiyordum ve Black Friday yaklaştığı için bekleyip Black Friday zamanı almaya karar vermiştim. Black Friday yaklaştıkça ürüne azcık azcık zam yapıp en son 800 TL'ye çıkardılar. Black Friday zamanı en ucuz Arctis 1 600 TL'ye koyuldu ve inat edip almayıp, dün bimden 350 TL'ye aldım. :) Eylül ayı ile günümüzün dolar kuru aynı. Üstelik sadece bu kulaklık için değil tüm ürünler için böyle yapıyorlar.

Eylül ayında 380 TL'ye Arctis 1 almak istiyordum ve Black Friday yaklaştığı için bekleyip Black Friday zamanı almaya karar vermiştim. Black Friday yaklaştıkça ürüne azcık azcık zam yapıp en son 800 TL'ye çıkardılar. Black Friday zamanı en ucuz Arctis 1 600 TL'ye koyuldu ve inat edip almayıp, dün bimden 350 TL'ye aldım. :) Eylül ayı ile günümüzün dolar kuru aynı. Üstelik sadece bu kulaklık için değil tüm ürünler için böyle yapıyorlar.
Bim mi? Satılıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı