İndirme hızımda yavaşlama

Herixa

Hectopat
Evet, anlık olarak 35MB indirme hızım bulunuyor. 1 ay önce Steam üzerinden 6.5MB ile indirebilirken. Evet inanması zor olabilir ama gerçekten de 6.5 ile indiriyordum. Bugün Red Dead Online'yi 3MB ile indiriyorum. Bunun nedeni nedir sizce? Kullandığım internet Turkcell Superonline. Müşteri hizmetleri ile konuşmalı mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuşmalısınız ancak konuşmadan önce modemi fişten çekip 5 dk dinlendirin, reset atın. İlk diyecekleri şey büyük ihtimalle bunlar olacaktır, başka servislerden de deneme yaptığınızda hep aynı ise arayabilirsiniz.

Hocam fişi çekin sonra gerin takın.
Edit: Hocam superbox sandım bir an modemi dinlendirin derim. Yani bir süre kapalı kalsın.

Son düzenleme:
Evet, anlık olarak 35MB indirme hızım bulunuyor. 1 ay önce Steam üzerinden 6.5MB ile indirebilirken. Evet inanması zor olabilir ama gerçekten de 6.5 ile indiriyordum. Bugün Red Dead Online'yi 3MB ile indiriyorum. Bunun nedeni nedir sizce? Kullandığım internet Turkcell Superonline. Müşteri hizmetleri ile konuşmalı mıyım?
35 MBPS'de 6.5 ile indirmeniz normal değilmiş şimdi normale dönmüş. Bizce bir sıkıntı yok diyeceklerdir tahminimce.

Evet anlık olarak müşteri hizmetlerini aradınız ve müşteri hizmetleri şu an modeminizi kontrol ederek bir sorun olmadığını söylüyor yapacakları tek şeyin arıza kaydı oluşturmak olduklarını söyleyecekler.

Az önce Steam'den bakayım dedim, ve 7.2MB İndirmeyi görmüşüm. Şu an sabit 3 ile indiriyor. :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_15.png
    Screenshot_15.png
    96,2 KB · Görüntüleme: 18

Geri
Yukarı