İngilizce çalışma programı önerisi

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
3-4 ay sonra İspanya'ya gideceğim ve bende İngilizce çok az. Yani A1 seviyesinde ya var ya yok diyeyim. Peki bu süre içinde İngilizce öğrenmemi hızlandıracak günlük bildiğiniz program var mı? Onun dışında kaynakda önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel kalıbım var. Tense'ler ile ilgili. Her gün düzenli yazarsan temele bağlı b1'e kadar yükseltebilir. İstersen ulaştırabilirim sana.

Bende faydalanmak isterim, mrt_yzc01 Instagram adresimden ulaşabilirsiniz.

Yarın akşam dönüş yaparım.

Emek Hırsızı gibi olmayayım. Kalıp bana ait değil. Tanıdığım bir öğretmene ait. Onun iznini alarak paylaşacağım. Bu kalıbın temeli tense'ler. Kalıbı ufak ufak geliştirerek seviyeyi de arttırabiliyorsun. Az çalışma ile çok şey vaad ediyor. 4 ay gibi bir sürede sıfır olan birini çok iyi yerlere getirir ama seviyesi belli bir seviyede olana o kadar fayda eder mi bilmem.

Yarın akşam dönüş yaparım.

Emek Hırsızı gibi olmayayım. Kalıp bana ait değil. Tanıdığım bir öğretmene ait. Onun iznini alarak paylaşacağım. Bu kalıbın temeli tense'ler. Kalıbı ufak ufak geliştirerek seviyeyi de arttırabiliyorsun. Az çalışma ile çok şey vaad ediyor. 4 ay gibi bir sürede sıfır olan birini çok iyi yerlere getirir ama seviyesi belli bir seviyede olana o kadar fayda eder mi bilmem.
Buradan paylaşabilir misiniz direk?

Bana telegramdan atma imkanınız var mı peki?

Arkadaşlar kalıbın sahibi izin vermedi. Ailenize eşinize dostunuza verin ama başkasına vermeyin diyor maalesef yardımcı olamayacağım.

Geri
Yukarı