İngilizce hazırlık kuru başka bir üniversitede alınır mı?

Teşekkür ederim hocam. Dediklerin doğru ama 3'den sonra alabiliyorsun yaz okulunu 4'ü falan. Onda sorun yok zaten şu an sonuçlar aciklanınca gidecek arkadaşlarımda var onlarda 4'ten sonra bilete girip geçmeyi planlıyorlar. Kalanların hepsi bileti planlıyorda :) bakalim. Senin adına sevindim derslerin sayılmış gittim fakülte sekreterinede bilgi vermedi aynen dediğin gibi. Fakat bölüme pek sıcak bakmıyorum ama okul güzelde işte ingilizce yaz okulu pahalı
Bilgi zaten her açıdan bir çok okuldan pahalı sen en azından tam burslusun dönemlik ücretler çok pahalı benim 3 tane bursum var totalde 72 bursluyum ona rağmen 25 bin ödüyorum.

Ama bilgide okuycaksan rahat bölüm oku santralde sınav zamanı dışarda takılırsın biz mühendislikler ders çalışmaktan okulun tadını çıkaramıyoruz.😂

Bilgi zaten her açıdan birçok okuldan pahalı sen en azından tam burslusun dönemlik ücretler çok pahalı benim 3 tane bursum var Total'de 72 bursluyum ona rağmen 25 bin ödüyorum.

Ama bilgide okuycaksan rahat bölüm oku santralde sınav zamanı dışarıda takılırsın biz mühendislikler ders çalışmaktan okulun tadını çıkaramıyoruz.😂

Bakalım be kanka daha var hazırlık falan DGS derken ne olacağı belli degil.

Bilgi zaten her açıdan birçok okuldan pahalı sen en azından tam burslusun dönemlik ücretler çok pahalı benim 3 tane bursum var Total'de 72 bursluyum ona rağmen 25 bin ödüyorum.

Ama bilgide okuycaksan rahat bölüm oku santralde sınav zamanı dışarıda takılırsın biz mühendislikler ders çalışmaktan okulun tadını çıkaramıyoruz.😂

Hocam be senden bir şey rica etsem bir bakabilir misin? Bilgi learn e sen girince level 4 ve level 5 kelimeleri lazım hocalar paylaşıyor ya bir de booklet PDF'leri sende duruyorsa bana gönderebilme şansın var mı?

Bilgi zaten her açıdan bir çok okuldan pahalı sen en azından tam burslusun dönemlik ücretler çok pahalı benim 3 tane bursum var totalde 72 bursluyum ona rağmen 25 bin ödüyorum.

Ama bilgide okuycaksan rahat bölüm oku santralde sınav zamanı dışarda takılırsın biz mühendislikler ders çalışmaktan okulun tadını çıkaramıyoruz.😂
özellikle level 5 diğerini yaz okuluna giden arkadaşlardan bulabilirim ama seviye 5 den tanıdık yok

Son düzenleme:
Bakalım be kanka daha var hazırlık falan DGS derken ne olacağı belli degil.

Hocam be senden bir şey rica etsem bir bakabilir misin? Bilgi learn e sen girince level 4 ve level 5 kelimeleri lazım hocalar paylaşıyor ya bir de booklet PDF'leri sende duruyorsa bana gönderebilme şansın var mı?

özellikle level 5 diğerini yaz okuluna giden arkadaşlardan bulabilirim ama seviye 5 den tanıdık yok
Learn'de kelimeler yok geçen dönemki dersler kaldırılıyor zaten geçen sene şuanki merge sistemi değil blackboard vardı.

Eğer bilgisayarımda duruyor ise bookletlar ve kelimeler eve döndüğümde paylaşırım. Telefonumda L5 booklet varmış ama sosyale yükleyemedim. Mail adresinizi verin isterseniz göndereyim.

Learn'de kelimeler yok geçen dönemki dersler kaldırılıyor zaten geçen sene şuanki merge sistemi değil blackboard vardı.

Eğer bilgisayarımda duruyor ise bookletlar ve kelimeler eve döndüğümde paylaşırım. Telefonumda L5 booklet varmış ama sosyale yükleyemedim. Mail adresinizi verin isterseniz göndereyim.
Sağolun ne varsa atın siz,level 4 ve 5 e ait kelimeler,bookletlar,notlar falan zahmet olmassa
Öylesine açtığım bir hesap var onu vereyim.
Mail adresi: [email protected]

Hocam ben kime sorsam şu an İngilizce konusamıyor kimse ögrenememis gibi santrale gecinde hocalar dersi İngilizce anlatınca siz anlıyor musunuz? Çünkü bu gidişle sanmıyorum anlayacagımı.

Son düzenleme:
%100 anlıyor diyemiyceğim ama sayısal bir bölüm okuduğum için yine anlıyorum.
Okulda gerçekten bir çok kişi ingilizce konuşamıyor. Bazı hocalar ingilizce anlatıp çok ufak bir Türkçe özetini de geçiyorlar. Derslerde pek problem olmuyor benim için ama bazı sınavlarda sıkıntı olabiliyor. Mesela geçen bir sınavda bildiğim şeyi ingilizce yazamadığım için soruyu atlamak zorunda kaldım.
Dersleri anlarsınız bence sonuçta 1 yıl boyunca hazırlıkta sürekli ingilizce duyduğunuz için bir aşinalık oluyor ama iletişim konusu sıkıntılı.

%100 anlıyor diyemiyceğim ama sayısal bir bölüm okuduğum için yine anlıyorum.
Okulda gerçekten birçok kişi İngilizce konuşamıyor. Bazı hocalar İngilizce anlatıp çok ufak bir Türkçe özetini de geçiyorlar. Derslerde pek problem olmuyor benim için ama bazı sınavlarda sıkıntı olabiliyor. Mesela geçen bir sınavda bildiğim şeyi İngilizce yazamadığım için soruyu atlamak zorunda kaldım.
Dersleri anlarsınız bence sonuçta 1 yıl boyunca hazırlıkta sürekli İngilizce duyduğunuz için bir aşinalık oluyor ama iletişim konusu sıkıntılı.

Tamamdır sağolun, artık bir şekilde yapacağım.Level 3 açıklanmış geçmişim ama işte hazırlığı atlayıp bölüme geçeceğim dersleri saydırıp önüme bakacağım. Evde çalışayım da.

Tebrikler hocam.
Mail adresinize bulabildiğim şeyleri gönderdim.

Çok teşekkür ederim. Sağ olun.umarım sende geçersin işin bu tarafa düşerse yada işletme fakültesinde işin varsa söylemen yeterli

Tebrikler hocam.
Mail adresinize bulabildiğim şeyleri gönderdim.
Hocam bilgi üniversitesi DD olan dersleri sayıyor mu öğrenci işleri hiç bir bilgi vermiyor ne çap nede ders saydırma ile ilgili adamlara çapda bölüm sınırı var mı diyorum onuda cevaplamiyorlar

Son düzenleme:
Hocam bilgi üniversitesi DD olan dersleri sayıyor mu öğrenci işleri hiç bir bilgi vermiyor ne çap nede ders saydırma ile ilgili adamlara çapda bölüm sınırı var mı diyorum onuda cevaplamiyorlar
Hocam o komisyonun kararı net olarak sayılır veya sayılmaz diyemem.
Bizim okulun öğrenci işleri hep bi triplerde zaten düzgün bir bilgi alamazsınız onlardan.
Ben yazokulunda koşullu olan dersin koşulunu vermediysem alabilir miyim demiştim muhasebeye sor demişlerdi.😂

Hocam o komisyonun kararı net olarak sayılır veya sayılmaz diyemem.
Bizim okulun öğrenci işleri hep bir triplerde zaten düzgün bir bilgi alamazsınız onlardan.
Ben yazokulunda koşullu olan dersin koşulunu vermediysem alabilir miyim demiştim muhasebeye sor demişlerdi.😂

Hiçbir bilgi alamıyorum ona sor şuna sor ulaşılamıyor telefondan da mail atıyorum cevap yok. Bare çap ile ilgili birşey biliyormusun ? Bölüm sınırlaması var mı ?yok mu ? Bölümüm ile cap yapacagim uygun bölüm taplosunu bulamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı