İngilizce hocamızın Google hesabı çalındı

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar İngilizce hocamiz YouTube'da bulunan bir müziği indirmek için alternatif siteler kullanmış ve çoğu müziği sorunsuz indirmiş ama bir tane müziği kızına indirmesini istemiş. o ara bilgisayarın başında kızı müziği indir tuşuna basmış ve açılan sekme genelde reklam ve kötü amaçlı yazılım olduğu için hocamızın Google hesabı çalınmış ve kendisi YouTube'da faydalı içerikler paylaşan bir insan. o kişi YouTube hesabını da ele geçirip kripto para ile ilgili şeyler paylaşmaya başlamış. hoca ne yaptıysa düzeltememiş. bizden yardım istedi. sizce hocamız ne yapmalı?

Merhaba arkadaşlar İngilizce hocamiz YouTube'da bulunan bir müziği indirmek için alternatif siteler kullanmış ve çoğu müziği sorunsuz indirmiş ama bir tane müziği kızına indirmesini istemiş. O ara bilgisayarın başında kızı müziği indir tuşuna basmış ve açılan sekme genelde reklam ve kötü amaçlı yazılım olduğu için hocamızın Google hesabı çalınmış ve kendisi YouTube'da faydalı içerikler paylaşan bir insan. O kişi YouTube hesabını da ele geçirip kripto para ile ilgili şeyler paylaşmaya başlamış. Hoca ne yaptıysa düzeltememiş. Bizden yardım istedi. Sizce hocamız ne yapmalı?

Eski şifresini hatırlıyorsa onu girsin şifre yanlış dediğinde hesap kurtarma seçeneğine basmalı ardından çıkarsa eski şifresini girip şifresini yenileyebilir. Büyük ihtimalle kayıtlı şifreleri çalındı ya da trojan, keylogger benzeri bir virüs yedi.

Merhaba arkadaşlar İngilizce hocamiz YouTube'da bulunan bir müziği indirmek için alternatif siteler kullanmış ve çoğu müziği sorunsuz indirmiş ama bir tane müziği kızına indirmesini istemiş. o ara bilgisayarın başında kızı müziği indir tuşuna basmış ve açılan sekme genelde reklam ve kötü amaçlı yazılım olduğu için hocamızın Google hesabı çalınmış ve kendisi YouTube'da faydalı içerikler paylaşan bir insan. o kişi YouTube hesabını da ele geçirip kripto para ile ilgili şeyler paylaşmaya başlamış. hoca ne yaptıysa düzeltememiş. bizden yardım istedi. sizce hocamız ne yapmalı?
Google hesabı hala onda mı? Siz girebilir misiniz? Giremezseniz de ve hala içindeyse cihazlardan çıkarabiliyor.

Eski şifresini hatırlıyorsa onu girsin şifre yanlış dediğinde hesap kurtarma seçeneğine basmalı ardından çıkarsa eski şifresini girip şifresini yenileyebilir. Büyük ihtimalle kayıtlı şifreleri çalındı ya da trojan, keylogger benzeri bir virüs yedi.
Tamam dediğinizi deneyeceğim sağolun olmazsa yazarım tekrar

Googleye e-posta gönderin. 2 güne falan kurtarırsınız sizin olduğunu kanıtlayabilirseniz. Çok önemli değilse yeni Google hesabı da açabilirsiniz.
Aslında önemli değil ama hocamızın YouTubede baya bı abonesi var 10.000 abonesi var

Maalesef çalan kişi hesabın bilgilerini tamamen değiştirmiş ve hocamızin hesaba erişemiyor.

Uzaktan yardım etmek zor olur, ya hocanızın size Gmail hesabı ve eski şifresini vermeli ardından bir şey yapabilirsiniz.

Uzaktan yardım etmek zor olur, ya hocanızın size Gmail hesabı ve eski şifresini vermeli ardından bir şey yapabilirsiniz.
Evet bana vericek birazdan dediklerinizi deneyeceğim

Dediklerinizi denedim ama güvenlik anahtarı istedi ne olduğunu anlamadim

Güvenlik anahtarı istiyor ne yapmalıyım

Bide gmail hesabını girince bu hesap kaldırıldı tarzı Bir şey diyor ama hesap hala var

Evet bana vericek birazdan dediklerinizi deneyeceğim

Dediklerinizi denedim ama güvenlik anahtarı istedi ne olduğunu anlamadim

Güvenlik anahtarı istiyor ne yapmalıyım

Bide gmail hesabını girince bu hesap kaldırıldı tarzı Bir şey diyor ama hesap hala var
Güvenli anahtarı karşı taraf kullanmış ne yapmam gerek

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı