İngilizce kelime hafızasını geliştirmek

Hocam ben A1 seviyesin de Grammar'in yarısına kadar geldim. Alıştırma mı yapmalıyım yoksa Grammar'i bitirip mi devam etmeliyim?

Direkt buradan başlayabilirsin o zaman. Memrise'in kendi kursu. Çok seviyesi var. Duolingo da iyi olur sana. Gramerden sonra tekrar olsun diye bunları kullanabilirsin.

@Radebaugh hatta, gramerini tekrar etmek ve ilerletmek için Duolingo daha iyi olur. Kelime için ise Memrise. İkisine de günlük girmelisin ama.

Son düzenleme:
Busu uygulamasını önerebilirim, MK Publications kitaplarını öneririm. Kelime için Oxford'un kendi web sitesinde en çok kullanılan kelimelere bakıp cümleler oluşturabilirsiniz.

Direkt buradan başlayabilirsin o zaman. Memrise'in kendi kursu. Çok seviyesi var. Duolingo da iyi olur sana. Gramerden sonra tekrar olsun diye bunları kullanabilirsin.

@Radebaugh hatta, gramerini tekrar etmek ve ilerletmek için Duolingo daha iyi olur. Kelime için ise Memrise. İkisine de günlük girmelisin ama.

Burası ücretli mi? Ben girdiğimde böyle bir sayfa çıkıyor ve hepsi kilitli.

1676208237832.png

Burası ücretli mi? Ben girdiğimde böyle bir sayfa çıkıyor ve hepsi kilitli.

Eki Görüntüle 1665721
Değil. Telefon ve tablet yerine bilgisayarda kullanmanı tavsiye ederim ayrıca. İlk defa böyle pro isteyen bir ekran görüyorum, ne telefonda ne de normal sitede arayüz bende böyle görünmüyor çünkü. Normal, ücretsiz ilerlenebilen kurslarda böyle görünmesi lazım:

1676216143223.png

İnsanların kendi hazırladığı kursları tavsiye ederim veya kendi listelerini oluşturmanı. Bir ücret ödemezsin.

@DNA Hocam Memrise'a girdiğimde aşağıdaki gibi bir ekran beni karşılıyor ve ücretsiz kursları kesinlikle göremiyorum. Ne yapmam lazım?
1701793925831.png

Ben de orayı göremiyorum. İlginç bir durum.

Demek ki eski hesaplar ile yeni hesaplar farklı ilerliyor. İyi bari çözmüşsünüz. :D
Yeni sistem ise çok kötü duruyor. Ama eski hesabıma ulaşabilmek iyi oldu. Keşke zamanında 5-10 hesap açıp kenara koysaymışım değerlenirdi ilerde 🙂 . Bu arada eski dediğime bakmayın bana baya bir katkısı oldu .

Yeni konular

Geri
Yukarı