İngilizce nasıl öğrenilir?

15 yaşındayım ve İngilizce öğrenmek istiyorum. Kitap, internet sitesi vs. önerebilir misiniz?
Az bir şey biliyorum en basit olacak şekilde. Elimde İngilizce hikaye kitapları var ve ağır değiller, 1. sınıf kitabı gibi. Onları okuyarak İngilizcemi geliştirmek istiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 yaşındayım ve İngilizce öğrenmek istiyorum. Kitap, internet sitesi vs. önerebilir misiniz?
Az bir şey biliyorum en basit olacak şekilde. Elimde İngilizce hikaye kitapları var ve ağır değiller, 1. sınıf kitabı gibi. Onları okuyarak İngilizcemi geliştirmek istiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim.
İmkanınız var ise kesinlikle kursa gidin derim yok ise udemy de kurs alabilirsiniz yararı olur.

Türkçe altyazılı yabancı dizi veya film izle, çeşitli İngilizce kursu programlarını kullan cambly gibi. Oyun oynuyorsan İngilizce oyna veya seslendirmeleri, varsa Türkçe altyazıyı açarak anlamaya çalış. Maddi durumun iyi ise kurslara gidebilirsin yine dediğin gibi İngilizce kitaplar okuyarak geliştirebilirsin ingilizceni. Benim düşüncem bu ama yine sen bilirsin sana en kolay hangisi ise onu seç.

Geri
Yukarı