İninal kart ile overwatch satın alma

mustafaemer12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben ininal kartla overwatch'ı kendi sitesinden alcam. Biraz araştırdım kartı paypala tanıtmam lazımmış herhalde dolar ile oyunu alabilmem için. Paypala tanıttım kartı onaylattım. Oyunu alırken hata veriyor acaba paypaldan karttaki tl bakiye mi dolara mı çevirmem gerekiyor yardım eder misiniz ? Öyle bir şey varsa peki nasıl yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, kartın içinde 5TL olmak şartıyla Paypal'a tanımlayın. Siteye girin, Paypaldan alışveriş yap deyin. Gerisini yönergeleri izleyin.

kardeş alabildinmi bende hata veriyo ayrıca paypal ödeme yöntemi bende gözükmüyo sadece kredi kartı ve balans olarak var yöntemler alamıyorum oyunu sinir oldum

Hayır, kartın içinde 5TL olmak şartıyla Paypal'a tanımlayın. Siteye girin, Paypaldan alışveriş yap deyin. Gerisini yönergeleri izleyin.
Hocam o ödeme yöntemi bende gözükmüyo nasıl yapabilirim yardım edermisin? Not: Kredi kartı olarak almaya çalışıyorum hata veriyor. Kartın içinde 150tl var.

Dosya Ekleri

• yardım.PNG
    yardım.PNG
    6 KB · Görüntüleme: 259
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı